Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ösztrogéndominancia megoldása?

Ösztrogéndominancia megoldása?

Figyelt kérdés

Az orvosom fogamzásgátlót írt fel, Yasminelle-t, de nem tudom, hogy szedjem e.

Esetleg valami más megoldás a hormonok helyrehozására?

(Sok a felborultság által okozott tünet)



2021. jan. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátcserje sokaknál bevált. De azt nem lehet szedni fogamzásgátló mellett. Voltál vérvételen is, hogy biztos vagy benne, vagy csak az orvos mondta ezt?
2021. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fog.gátló csak elfedi majd a tüneteid ,vagy súlyosbítja .

Nekem magától állt helyre ,sokat kell sportolni és valószínűleg a táplálkozással is gondok vannak nálad. Amit még pluszban beiktattam ezeken kívül,az szelén tartalmú multivitamin és ligetszépe olaj. A barátcserje is jó,nekem személy szerint nem jött be,nagyon kellemetlen mellékhatásai voltak ,de magamon kívül senkit nem ismerek aki így járt.

2021. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Voltam vérvételen

2.Egy héten 5x sportolok

3. Nem eszek semmilyen egészségtelen dolgot, se liszt se cukor, se sok állati zsír stb.

2021. jan. 28. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Mik az okozott tünetek?


Bár nem sok tünettel, de én is gyanakszok erre magamon. Én annyit teszek, hogy Macat szedek egy hónapig és lenmagot zabálok, az jó rá. (Sok vízzel kell és naponta maximum kb. 20 grammot lehet)

A Maca nem biztos hogy biztonságos fog.gátló mellett, de nekem sem az pajzsmirigyesként. De én mégis szeretném az esélyt arra hogy egyensúlyba hozza a hormokat, ha nem lennének.

2021. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát most a legrosszabb tünet az 1 hónapja tartó hihetetlenül durva puffadás, egészen lentről, szóval nem az étel miatt.
2021. febr. 1. 16:24
 6/6 mursi ***** válasza:
ösztrogéndominancia megoldása az antiösztrogén, de az meg trombóziszt okoz...
2021. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!