Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a menstruáció?

Normális ez a menstruáció?

Figyelt kérdés

Kedd este jött meg, reggelre átáztam, olyan sok volt. Tegnap a nap folyamán nem annyi, mint szokott (ilyenkor 2-3 óránként egy éjszakai betét/tampon tele lesz), de feleannyi volt, elég sok vérdarabkával tele.

Ma pedig szinte semmi, csak 1 csík, viszont akárhányszor wcztem, vérdarabkák estek ki belőlem, aztán ilyen sötét vörös nyálkás formában csepegett még. A wc papír is alig lett véres ahhoz képest, amilyen lenni szokott.

Máskor általában elviselhető a fájdalom, vagy nem is érzem, most viszont tegnap két gyógyszert vettem be a nap folyamán és hányingerem is volt, annyira megviselt, és most is érzem még, hogy fáj a hasam.


Ez normálisnak tekinthető, nektek is szokott lenni ilyen? 24 éves vagyok, eddig 1-2 vérdarabka volt max, de most az első este kivételével gyakorlatilag ebből áll a vérzés.

Nyár óta január elejétől volt először szexuális életem újra (védekezve), ez is közrejátszhat esetleg?


Köszi a segítő válaszokat!



2021. jan. 28. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg vetélés??

Szerintem menj dokihoz, vagy legalább hívd fel!

Sok szerencsét

2021. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem fájdalmasabb lett volna és nagyobb mennyiségű, ahogy olvastam a kérdéseket.

Ha a következő is ilyen lesz, elmegyek mindenképpen.

2021. jan. 29. 06:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h a fajdalomcsillapító miatt nem fájt annyira!
2021. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!