Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mütét után, 5 hónappal,...

Mütét után, 5 hónappal, rosszabb, mint volt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Laparoszkópos műtétem volt, ciszta és összenövések. Utána 2 hónapig minden rendben volt. Azóta volt aktus és utána mindig heteket késett (2-2,5het), nagyon görcsöltem. Most időben jött meg, kb 1 hete volt ovum is, és néha nagyon beszúr az alhasam, tegnapelőtt véreztem is picit, de csak foltokban. Dokik nem fogadnak a korona miatt, és mert nem ömlik belőlem a vér... görcsölök is pár napja, mintha meg akarna jönni. Nem tudom mit tegyek, nem jutok orvoshoz, és aggaszt. Valaki járt már így? Tapasztalat, vagy bármit elfogadok.

2021. jan. 28. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció környékén kevés vérzés és a görcsök is normálisak.
2021. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endometriózisos ciszta volt? Az összenövèsek miatt gondolom annak. Nekem addig fájt, mig elkezdtem kapni a gnrh injekciót. Miután megkaptam a szövettani eredmènyt, akkor kezdtèk el adni, hat hónapig.
2021. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először úgy kezeltek, mintha endometriózisom lenne, de végül összefüggésbe hozták a felfázással (nem segített semmi gyógyszer, és fél évig fel voltam fázva), de pontosan nem tudták megmondani mi a bajom, de az endot kizárták.
2021. jan. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!