Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevert fertőzése (hüvelygyulla...

Kevert fertőzése (hüvelygyulladás, gomba egyszerre) volt itt már valakinek?

Figyelt kérdés
Hogy vették észre, hogy nem önmagában az egyik van csak? Mivel sikerült kikezelni?

2021. jan. 30. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem. Nézett pH-t, meg vett citológiát, és azon derült ki hogy gyulladás is van. Kaptam hüvelytablettát, attól elmúlt.
2021. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit kaptál konkrétan? Ilyenkor a gomba és baktérium elleni készítményt egyszerre kell alkalmazni? Vagy sorrenben, hogy pl. 3 nap gomba elleni kúra, utána 3 nap baktérium ellen, majd huvelyflora helyreállító?

Ha várhatóan a menstruáció megszakítaná a kezelést, akkor javasolt inkább utána kezdeni az egész kezelést?

2021. jan. 31. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Macmirort kaptam a gombára, aztán a gyulladás csak egy hónap múlva derült ki a citológia során, mire megjött az eredmény, arra pedig valami gyulladásgátlót, arra már nem emlékszem.


Ezt inkább az orvostól kérdezd meg, aki felírja, de szerintem igen.

2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!