Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ a mehpempő ha cisztám...

Reka00000000 kérdése:

Használ a mehpempő ha cisztám van?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok bizonytalanodva.. Sokat hallodtam arrol hogyha ciszta van a dologba nem hatásos a méhpempő mert jobban ra segíta cisztara, es még rosszabb lesz a helyzet.. Evvel ki hogy van valaki járt mar igy? Mi a véleményetek? Nagyon szeretnék babát.. Es azert keztem el enni..

2021. jan. 31. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem egy cisztára nem megoldás a méhpempő. Már ha van neked. Kuruzslás.
2021. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem is a ciszta miatt keztem el enni, hanem a baba miatt es azt irtam nem e baj ha eszem de van cisztám.. Nem a cisztara eszem..
2021. jan. 31. 22:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem számít. Egyikre sincs ráhatása. Nem lesz se ez, se az jobb vagy rosszabb.
2021. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért tapasztaltad? Hogy ennyire tudod?
2021. jan. 31. 22:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam a méhpempő csodás hatásait. Rengeteg dologra ráfogják hogy jó. Lóf*sz az egész. De nem akarom elvenni a kedved. Szubjektív vélemény.
2021. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
szia Kérdező én a Méhpempő Novafam kapszulát szedem mellé Multivitamint sokan irják hogy segített ne csüggedj mi is várunk a babára a férjemmel nagyon régota nem jön van akinek használ van akinek nem az utóbbinak akkor más baja van ami kivizsgálast érdemel és esetleg a gond után szedni a méhpempőt volt olyan is aki 7 8 évig nem esett teherbe és elkezdte szedni a kapszulát vagy a rendes méhpempőt és azonnal babás lett.Szóval nyugi nem tudom nekem hatni foge esetleg de ebben van minden reményem és veled miujság ?érzel tapasztaltal valamit.?
2021. febr. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzek semmit mellekhatast🙂 meg nincs semmi mar itta az ideje a nem vártnak de semmi tünetem nincs.. Csak a melleim fájnak de előtt jó pár nappal nagyon fajtak mostmar annyira nem.. Holnapra várom.. Hat nem tudom.. Mi lessz bizom benne egyszer sikerül mellé meg a pempö mellé szedek e vitamint is meg van egy női vitinom.. Nemtudom ugy döntöttem ha a pempö nem segit megyek magan dokihoz es elmondom hogy nem jon a baba.. Amugy minden redben velem csak ezek a cisztak az őrülerbe keretnek.. Igaz ebben a hónapban voltam no dokinál menstruáció után 10 nappal es akkor volt a mehnyalkahartyam 3mm ami szerintem nagyon vékonyka.. Abszolút nem tudom mi lehet a baj..
2021. febr. 11. 18:26
 8/18 A kérdező kommentje:
Es te miota eszed? :)
2021. febr. 11. 18:30
 9/18 anonim válasza:
szió😊 Jan 27 óta szedem majd most 23 ikan kell megjonnie vagy nem 😊de ha megjon sem adom fel elkezdtem szedni az e vitamint es a palastfu teat inni igaz az utobbiakat 2 napja de remelem meghozza a gyumolcset 😊 jah es igen mar nagyon fajdogalnak a melleim 2 hettel menszi elott ugy hogy nem tudom jartam mar igy de lehet eza honap ujra sikertelen lesz de amondo vagyok hogy a gyogyszereknek hatniuk kell így várunk. Remelem osszejon nekunk amire olyan nagyon varunk egyszer😊 irj mindenkepp en irni fogok
2021. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Nelli23 válasza:

Sziasztok 😊 Ugyan ezeket szedtem énis Palástfű,Méhpempő kapszula ,E vitamin, és Multivitamin és egyszere 😁 de meghozta a hatását mert babás lettem szurkolok csajszik sikerüljök


8hetes vagyok

5évután

2021. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!