Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen bevált háziprak...

Van valamilyen bevált házipraktika, amivel el lehet tolni pár nappal a menstruációt?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Annyira nem vészes a dolog, hogy gyógyszerrel próbáljam odébbtolni a ciklust, de valamilyen házi praktikát kipróbálnék.

2021. febr. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nincs semmi házipraktika. A szervezeted működését nem igazán tudod szabályozni. Hiába írják majd a citromot, vagy egyéb dolgot, nem fog működni. Akármiért akarod, inkább a programon változtass. Azon lehet.
2021. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nincs házi praktika erre, a ciklusodat a hormonok befolyásolják, nem az, hogy mit eszel vagy iszol. A citromot amúgy én is többször hallottam, de nem igaz. Nem emiatt, de nyáron volt egy időszak, mikor nagyon rákaptam a limonádéra, ráadásul én jó savanyúan szeretem és így is a várt napon jött meg, nem volt rá semmilyen hatása.
2021. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

[link]


A Vége felé a lényeg. Szerintem igenis van valami a citromban. Nekem sokszor sikerült. Egy próbát mindenképpen megér.

2021. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
3-as, ez érdekes, elolvastam a cikket. Viszont itt is pont azt írja, hogy bár a C-vitamin magas dózisban befolyásolhatja, de a teljes ciklus ideje alatt be kell vinni és nem elég hozzá a citromos limonádé. A kísérletben 750 mg-mal próbálták. Most megnéztem, 100 g citromlében olyan 35-50 mg C-vitamin van, szóval még ha a kísérletben próbáltnál valamennyivel kevesebb is elég, akkor is olyan mennyiségű citromot kéne naponta elfogyasztani, ami nem túl reális. Vagyis normális keretek között a citromnak nincs hatása a ciklusra.
2021. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!