Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen bevált immunerősítő/vír...

Milyen bevált immunerősítő/vírusölő házipraktikákat ismertek? Tyúkszem vírusnak akarok véget venni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkszemet nem vírus okozza, hanem a szűk kényelmetlen cipő, mert az lábon van, ilyen sárgás bőrkinövés szerű, ami tulajdonképpen csont fölé nő védve azt. Amiről te beszélsz, az nem a tyúksegg? Hol van neked ez a tyúkvalami? Hogy néz ki?
2010. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] ezt most találtam, én is a témában kutatok most ezerrel :(
2010. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia! igen ilyen sárgás de inkább átlátszó, a doki szemölcsnek mondta, szerintem vírusosszemölcs, de először kb a bőr felszínén jön elő, és van a tenyeremen, talpamon.. tuti hogy nem a cipőtől... nem is szűk..
2010. márc. 1. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a tyúksegg népies nevén, az tényleg vírus okozza, s az a vírusos szemölcs. Majd írok, mit tudtam meg a héten erről, megyek én is a bőrdokihoz, mert nekem az ujjamon van.
2010. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem kivágták az összeset(elég sok volt, talpamról sokat vágtak ki,a kezeimről összesen 5öt..) és ki is égették 3 hete. mindennap áztatni kellett Neomagnol fertőtlenítőoldatban, meg Betadinnal és Curiosával kellett kenegetni, még nem gyógyult be teljesen. Csak azóta kijött nekem a talpamon még vagy 2-3, és a kezemen is lett új.. Már nem tudom mit csináljak, ez biztos vírus, mert a tesómnak is van, sőt anyukámnak is. Valami vírusölő gyógyszer kellene,mert talán belsőleg kell kezelni ezt a vírust, majd a bőrgyógyásznál tudnál esetleg ez felől érdeklődni? mert ez se állapot hgogy folyton megyünk majd a bőrgyógyira vagdostatni magunkat.. Köszönöm! :)
2010. márc. 1. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyfolytában ezután olvasok, most olvastam az előbb, hogy a tengervíz teljesen eltünteti a szemölcsöket, no én be is szerzek holnap valami tengervizet és kipróbálom. Mindenesetre a bőrgyógyásztól rákérdezek, persze, csak addig sem akarok tétlen lenni. Sajna valóban - olvasom, hogy hiába égetik és tüntetik el ezeket, ha az immunrendszer gyenge, akkor nagy valószínűséggel a vírus újraaktiválja magát és kinőnek a szemölcsök :( Legfontosabb immunerősítő a c vitamin és a cink. Nekem sajna azért nőtt meg az ujjamon és kezdett el szaporodni, mert terhes vagyok és ez köztudott, hogy a terhes nők immunrendszere gyengébb :( Immunerősítés és tengervíz - sós víz a te gyógyszered is.
2010. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Most olvastam, hogy a szemölcs legjobb gyógymódja, ha fokhagyma szeletet ragasztunk rá és a legjobb vírusölő.
2010. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem a tyúkszemet vírus okozta, tele lett a kezem vele. Már orvoshoz készültem, mert se tapasz, se cseppek, de még a házi praktikák sem segítettek, és egyre csak több lett. Előtte beteg voltam, nagyon megfáztam, nehezen lábaltam ki belőle. Ez valószínű legyengítette az immunrendszeremet.

Aztán egyszer csak elkezdtek eltűnni a kezemről, nem kiesett, hanem egyre kisebb lett, mint egy gyógyuló seb, és eltűnt. Akkor kezdtem agyalni rajta, hogy mit szedhettem és bingó! Dr. Chen algás ligetszépe kapszulát. Fogyni szerettem volna egy kicsit és azt mondták ez segít. Elfogyott és másodszor csak sima ligetszépét kaptam, amitől a maradék két-három szemölcs meg sem mozdult. Úgyhogy beszereztem még egy dobozzal az algásból, és legnagyobb örömömre két doboz beszedése után az összes egyszerűen eltűnt a kezemről. Azóta sem jött vissza, nem kellett ecsetelnem, se piszkálgatnom, és dokihoz mennem.Eredetileg akár 6 kapszulát is be lehet venni belőle én csak délelőtt és délután vettem be egyet-egyet és így is jó volt.

2015. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!