Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennek a problémának sosem...

Ennek a problémának sosem lesz vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteg kérdés van a témával kapcsolatban,de hátha tud még valaki segíteni,és olvasok valami újat.

Elég régóta jelen van az életemben a candida fertőzés. Amikor előjött mentem rögtön az orvoshoz,ki is kezeltük ( a páromat is),kúppal is,gyógyszerrel is,de egy kis idő elteltével újra előjön,és ez megy már elég régóta. Igazából értetlenül állok a helyzet előtt,mert úgy gondolom, mindent megteszek annak érdekében,hogy vissza tudjam szorítani.

A nőgyógyászom Gyno Pevaryl kúpot szokott felírni,és Mycosyst Gyno kapszulát (a páromnak és nekem is) aztán szoktam hüvelyflóra visszaállító készítményt használni,minimum egy hétig. Emellett grapefruit magcseppet,kapszulát,szedek vitaminokat,figyelek a személyes higiéniámra,egészségesen táplálkozom,a fehérneműket,ágyneműt,törölközőket teafa illóolajjal mosom magas hőfokon,nem iszom cukros italokat (csak zöldtea és víz),illatosítás nélküli tisztasági betétet használok,amit napi háromszor cserélek,és ezeket még lehetne sorolni.


Borzasztóan el vagyok keseredve,hogy mitől van,és hogy miért nem találjuk ennek a megoldását. Lelkileg nagyon megvisel,nem tudok felszabadult lenni,nem tudunk a párommal együtt lenni amikor szeretnénk.


Nem szedek fogamzásgátlót,nincs egyikünk életében senki más,ősszel elkezdenénk a baba projektet.


Hiába megyek orvoshoz,és hagyok ott több tízezer forintot,nem jutok előrébb,csak egy rövid időre megszabadulok a bajtól.


Nekem az nem vigasz,hogy nagyon sokan szenvednek ezzel,mert egyáltalán nem normális dolog.


Valakinek esetleg van még valami ötlete,hogy mit lehet ezzel csinálni?


Köszönöm


30/N



2021. febr. 4. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló problémám van. Olvasva téged, egyetlen ötletem, hogy a tablettát lehet, hogy kúra szerűen kéne szedni. Mennyit szokott felírni az orvos?

Ha így se megy, akkor óvszert (esetleg megszakítást) kéne használni. Mivel eleve a sperma egy olyan tényező, ami felborítja az egyensúlyt, ha arra erzekeny vagy.

2021. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, a baba projekttel bem jön össze, amit a végén írtam. De terhesség alatt, lehet, hogy nem árt. Mert akkor meg még könnyebben kialakulnak a fertőzések
2021. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És neked mióta van ez,mivel kezelitek?


Megszakítással "védekezünk". De én már olyan szinten ki vagyok ettől borulva,hogy le sem tudom írni. Borzasztó.


Az orvos azt mondta,hogy a kapszula nem feltétlenül jó megoldás mindig,mert nagyon nagy a májkárosító hatása. :( Egyébként úgy szokta írni,hogy 3 kapszulát,páromnak egyet kell bevenni,nekem 1-1-et 1 hét eltéréssel.


Most próbálkozom egy új gyógynövényes készítménnyel,és pluszban rásegítek grapefruitos kapszulával,ezek természetes dolgok.


Nagyon el vagyok keseredve.

2021. febr. 4. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve, de minden egyes hónapban előjön. Én is ki vagyok bukva rajta rendesen.

Eddig csak recept nélküli készítményekkel kezeltem. Épp most kaptam tablettát, kúpot. Tudom, hogy májkarosító a gyógyszer, de én ebben bízom nagyon, hogy segíteni fog. Nekünk mindkettőnknek egy hónapon keresztül kell szedni. Meg a tájékoztató is említi, hogy van akár fél éves kúra is a kiújulás megelőzése miatt.

Nem tudom, mit lehet tenni. Én is elkezdtem kerülni a cukros, élesztős, stb. ételeket. Kiiktattam a tampont. Nagyon remélem, hogy ezek igy együtt használnak, mert nekem sincs mas ötletem

2021. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megértem. :( Neked milyen gyógyszertári készítményt írt az orvos?
2021. febr. 4. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem flucobazole-t és klion d-t. Gondololom ugyanaz, vagy nagyon hasonló a hatóanyag
2021. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem Mycosyt Gyno-t és Gyno Pevaryl-t szokott írni.


Amiket te használsz azt nekem még nem írta.


Most szerettem volna egy időpontot hozzá,és 1 hónapra van magánegészségügyben,úgyhogy maradt a háziorvos.

2021. febr. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!