Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvely eloreeses vagy mehsully...

Huvely eloreeses vagy mehsullyedes?

Figyelt kérdés
Evek ota tampont hasznalok minden ciklusom alatt es meg sosem volt ilyen jellegu problemam, de ket napja azt vettem eszre h alig tudom kivenni a tampont. Nagy nehezen sikerult es mikor feldugtam az ujjam ereztem, hogy teljesen ossze van szukulve a huvelyem, alig ment be az ujjam. Nagyon megijdedtem mert korabban sosem tapasztaltam ilyen. Kertem idopontot nogyogyaszhoz de csak 1 het mulva tudok menni, addig megbolondulok. Utana olvastam az interneten, es azt olvastam, hogy ez lehet mehsullyedes is, vagy huvely eloreeses, ami nemtudom, hogy nekem mitol alakult volna ki, hiszen 24 eves vagyok es nem szultem meg. Olyan erzesem volt az ujjammal mintha a huvelynek a fala teljesen elore boltosult volna. Egyebkent nincsen semmilyen fajdalmam, ha nincs ez a tamponos tortenet szerintem eszre sem veszem. Az erdekelne, hogy kozuletek barki tapaztalt mar ilyet? Tudom, hogy az orvos tud biztosat mondani, de ha volt mar valakinek hasonlo tapasztalata jo lenne olvasni megnyugtataskeppen.

2021. febr. 6. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hüvely- vagy méhsüllyedésed lenne, akkor a tampon nem maradba benn, hanem kicsúszna magától.

Az, hogy nehezen lehet kihúzni, meg úgy érzed, össze van szükölve a hüvelyed, annak a jele, hogy kiszáradt a hüvelyfal, vagy túl hamar szedted ki a tampont, vagy kevés vérzés mellett nagyobb nedvszívóképességüt használsz.


A hüvely- vagy méhsüllyedésed ellen meg az intimtorna használ, azzal teljesen rendbe lehet hozni még komolyabb esetben is.

2021. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!