Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ditinelltől normális ha...

Ditinelltől normális ha vérzek már 10 napja?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni! Csütörtökön volt az első nap akkor jött meg.De még mindig vérzek.Volt kb 3 nap hogy barnáztam de utána megint vérzés jött.

Volt valakinek ilyen?



2021. febr. 6. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, akár az egész ciklusban, most alakul át a hormon rendszered. Ha 3 hónap után sem rendeződik, akkor nőgyógyász.
2021. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak most kezdted el szedni. Persze hogy normális.
2021. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Leírom a tapasztalataimat Ditinellel kapcsolatban!


A menstruáció első napjától kezdtem szedni.Az első vérzésem 20! napig tartott.Már elmentem a dokihoz mert a 20 nap az elég sok! De hàl istennek minden oké volt ez az idő az amíg hozzá szokik a szervezet mert alacsony a hormon tartalma.Fontos!!! Mindig ugyan abban az időben kell be venni.5,10 perc nem gond de ezt nagyon be kell tartani.Már a 2. levél utolsó hetét eszem.Nincs közti vérzésem.Kicsit sírósabb lettem.Nekem másokkal ellentétben a síkosságomon viszont segített.Mert mióta eszem nem vagyok annyira száraz szex közben.Nekem ez elég nagy gondom volt!

Én meg vagyok vele elégedve!

2021. márc. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!