Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS, bedagadt és fáj a csiklóm...

SOS, bedagadt és fáj a csiklóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje már éreztem ott szúró érzést, de azt hittem, elmúlik, aztán ehhez társult vizelési inger és tegnap óta 3xorosára van feldagadva. 10 nap múlva kaptam csak időpontot a nőgyógyászhoz, mit tegyek addig?:( Szexuális kapcsolatom nem volt kb 4 hónapja.
2021. febr. 7. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Keresgess szülésznőt. 5 hónap múlva szükséged lesz rá.
2021. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek. Azt elfelejtetettem leírni, hogy viszket is és fáj az alhasam, felfázást okozhat ilyesmit? A csiklóm vége iszonyúan szúr, de az egész be van dagadva.
2021. febr. 7. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind mind a terhesség tünete. Ennél normálisabban.
2021. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
felfázás nem okoz duzzanatot .allergia esetleg új mosószer vagy új tusfürdő .kamillás mosás csak kívülről belülre ne kenj semmit .
2021. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és nagyon bő folyadék fogyasztás kamilla ,csalán gyömbér, fahéj, tea
2021. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fotózd le le ha nem vagy nagyon szégyenlős ,valami folyással párosul?
2021. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2-es nem vagyok terhes..


Máshol is viszket kicsit, de ami szörnyű, az a vizelési inger és a szúró fájdalom, egyébként nincs folyásom vagy kellemetlen szag.

2021. febr. 7. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami kevert fertozesed van, pl felfazas es gomba (a viszketes miatt) Amugy amikor en felfaztam, akkor az egesz terulet iszonyuan fajt, a csiklom is, ulni is alig tudtam. Azt nem tudom, bedagadt-e, mert hozza se mertem erni, meg nem nezegettem, de fajt, viszont nem viszketett.
2021. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn kell vizelni az felfázás arra tényleg a legjobb ha rengeteget iszol és az előbb felsorolt növényeken kívül még nagyon módjával medve szőlő tea.A csalán gyömbér kamilla is nagyon hatásos .
2021. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!