Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van bedagadva a hüvelyem?

Miért van bedagadva a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Néhány hete a Balatonon elkaptam egy bakteriális hüvelyfertőzést, amit antibiotikummal, egy másik gyógyszerrel, krémmel és hüvelykúppal kezeltem. A kúpból van még 4 darab, de annyira be van dagadva még mindig a hüvelyem, hogy egyszerűen nem tudom feltuszkolni. Az egész rücskös és szűk, ez most egy gyulladás, amit nem vitt le az antibiotikum, vagy normális?
2018. aug. 29. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket orvos írta fel neked? Ha ennyire be van dagadva mindenképp menj vissza hozzá, semmiképp nem normális, hogy a kúpot nem tudod felhelyezni.

Az is lehet h a kúp egyik összetevőjére vagy érzékeny, de az a biztos, ha megmutatod az orvosnak.

2018. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ő írta fel. Az első után felhívtam, hogy vérzek tőle és be vagyok dagadva, azt mondta, várjak 1-2 napot, és folytassam, de ez normális.
2018. aug. 29. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha annyira bedagad, hogy be sem tudod tenni, akkor nem tudod tovább használni...furák az orvosok. Szerintem hívd fel újra és kérdezz rá, ilyenkor mi a teendő.

Olyan már nekem is volt h egy hosszabb kúp kúra miatt véreztem picit, de dagadás, főleg nem ilyen mértékű sose volt még.

2018. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!