Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már problémát...

Sparklepointer kérdése:

Tapasztaltatok már problémát a "hüvelyszél" nevű biológiai folyamattal kapcsolatban? Kérdésem inkább nőkhöz,orvosokhoz/hozzáéertőkhöz szólna, csak mert ha lehet, komoly választ szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
Ha igen, valami tanácsot tudnátok adni a kellemetlen helyzetek elkerülése érdekében? Ahogy utánaolvastam, eddig sajnos azon kívül, hogy teljesen természetes jelenség és, hogy nem kell aggódni miatta, nem sok mindent találtam. Nagyon szeretek tornázni és az iskolában is ha tesióra van vagy hasonló mindig kellemetlenül érzem magam és próbálok mihamarabb túllenni a tornás feladatokon mint mondjuk a fejenállás vagy a kézenállás, mert félek, hogy mások előtt jelentkezik ez a probléma. Otthon ha lábemeléseket csinálok erősítő gyakorlatok közben, vagy hasonló tornagyakorlatokat akkor sokszor előfordul. Valaki tudna valami tanácsot/ megyugtatást adni? A barátnőimel sok mindenről beszéltünk de sosem jött fel, hogy ez bárkinél probléma lenne, így nem nagyon beszéltem erről másnak, mert nagyon kellemetlennek érzem. (19 éves)

2021. febr. 8. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is edzőteremben egy adott hasedzés közben.

Inkább nem csinálom.

2021. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Utánaolvastam a wikipédián és szakadok a nevetéstől:


'A végbél szél, flatus hangjára hasonlít. Nem tartalmaz székletből származó gázokat, és gyakran szaga sincs. Szlengben a punci puki, punci fing, hüvelyi puki, nuni puki, punipú, nunipú kifejezéseket használják rá. A népnyelv pinafingként ismeri.'


[link]

2021. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
És még le is lehet játszani a punipút, felvétel is van róla. Beszarok XD
2021. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

2-3-as elég dedós lehetsz, ha ez neked ilyen vicces. :(


Kérdező, igen, természetes jelenség, pont nem érdekel, ha kijön, és az sem érdekel, más mit gondol. Ha baja van vele, mondja meg, ha csak magában puffog vagy fintorog, az meg az ő dolga.

2021. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki tapasztalatokat írt, azok különösen megnyugtattak, picit jobban érzem magam. De ha még valaki írna bármit, nagyon örülök annak is. :)
2021. febr. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!