Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájdalmas az együtlét...

Miért fájdalmas az együtlét sokszor a párommal?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert, de mikor behatol a párom sokszor erős szúró érzést érzek a hüvelyemben ami sokszor csak nehezen csillapodik. Csak ha már kellően felizgultam, akkor kezdem érezni hogy csillapodik és már nem fáj. Máskor egyáltalán nem fáj, de ez ritkább eset. Menstruáció utáni első, második nap is fájdalmas. Ilyenkor nem is tudjuk sokszor csinálni, csak ha már egy pár nap eltelt a menstruációm után. Nem tudom mitől van ez, de nagyon zavar már. Es nem tudom mi állhat a háttérben.
2021. febr. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy eléggé nedves,sikosítóval próbáltátok már?Illetve én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz is,hogy megnézze minden rendben van e?!
2021. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz első körben, sok oka lehet (pl ciszta is)
2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Leírtad, nem izgat fel.. Előjáték, akkor kezdjetek bele, ha te is kívánod. A hüvely mindig nedves, ettől függetlenül nem áll készen a szexre!
2021. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!