Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj minden pisilés...

Nagyon fáj minden pisilés után. Mitől lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minden egyes pisilés után fáj. Ha jól emlékszek akkor már nagyon régóta, volt hogy gyerek koromban is előfordult párszor (21 éves vagyok most). De mostanában ez minden napos, kibírhatatlan fájdalom minden egyes pisilés után. Voltam nőgyógyásznál több mint egy hónapja, kaptam két fajta krémet plusz egy kúpot (mert minta vétel után erős gyulladást és baktériumokat meg gombát állapítottak meg)... a 16 napos gyógyszeres kezelést végig is csináltam, semmit nem segített. Vettem tőzegáfonyát egy hete kb. amit szedek még jelenleg is. De semmi nem segít és nem tudom, hogy akkor mi a baj. Volt már valakinek ilyen? Valami tipp, hogy mi lehet? Vagy valami gyógyszer ami esetleg jó erre?

2021. febr. 9. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikumra lenne szükséged. A húgyvezetéken keresztül a baktériumok felkúsztak a húgyhólyagodba, ezért fáj. Ha nem kezelik, könnyen lesz kismedencei, és vese gyulladás belőle. Nem kellene megvárni. A krém és a kúp ilyen esetben már semmit se ér.
2021. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Való színű,hogy felfázás ami egy baktérium.Háziorvost hívd fel,viszel neki pisit írni fog egy antibiotikumot,de a legjobb lenne urulógushoz menni,mert a vizelet problémákkal ő foglalkozik nem nőgyógyász.Addig meg rengeteg folyadékot igyál.Teát,szedd a tőzegáfonyát is,C-vitamint is szedjél és a sós ülőfürdő is tud enyhíteni a gondokon.fontot,hogy antibiotikum mellé használj probiotikumot és hüvelyflóra visszaállítót,mert szép kis gombás fertőzést lehet kapni a szájon át történő antibiotikumtól.
2021. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy segítetek! Már teljesen tanácstalan vagyok. Mert azt nem írtam de a fájdalmat egy pontban érzem a hüvely bemenetnél. Ezért is nem tudom, hogy mi lehet ez már...
2021. febr. 9. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
igen ,mert hüvelygyulladásod van.Menj minél előbb dokihoz,mert ez nem játék. 2-es voltam :)
2021. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: Ilyenkor minden lehet, hasít fel, égő érzés, aztán szép lassan már a fekvés is fáj. Egyszer volt csak ilyenem, de az nagyon rosszul esett. Én vártam pár napig, hátha elmúlik, aztán már jött a véreskés vizelet.


Antibiotikum szedésével, már egy nap alatt elmúlt minden fájdalmam.

Nekem valószínűleg az új partnerem nem tetszett a szervezetemnek. Tiszta volt, ápolt, mégis ez történt. Nem is lett sok a kapcsolatból.


Azóta tudom, hogy szexuális együttlét után, a legjobb ha elmegy minden nő pisilni. A zuhanyzás nem elgendő, és ha kell, ha nem. Az ki mos minden minden csúnya kis bacit, ha esetleg arra felé tévedt volna.

2021. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Antibiotikum kell rá,amit első körben háziorvos ír fel. Ez húgyúti fertőzés,kolléganőm 2x is szenvedett vele és csak az antibiotikum mulasztotta el.

A végén már véreset pisilt és iszonyatosan fájt,illetve tünet még a kevés vizelet miközben úgy érzed majd bepisilsz.

2021. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!