Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori, hogy 25 éves nőnél...

Gyakori, hogy 25 éves nőnél "utócsepegés" (konkrétan utófolyás) jelentkezzen minden pisilés után?

Figyelt kérdés
1 hete minden pisilés után 1 percig még ülve kell maradnom. Rákerestem és csak idősebb bácsikról olvastam, hogy náluk elég gyakori. Nőknél meg terhesség alatt fordul elő érthető okok miatt. De én nem vagyok terhes, se idős bácsi. Felfázva sem vagyok. Ugyanolyan sokszor kell pisilni, mint eddig és fájni sem fáj. Csak amikor megtörlöm, elázik a wc papír pedig nem érzem, hogy pisilek. Elég ijesztő.

2019. jún. 26. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy normális, hogy utána még 1 percig ott kell ülnöd. Meg írod is, hogy eddig nem volt ilyen.

Szerintem kérdezd meg a háziorvosodat. Ha nincs is semmi gond, legalább megnyugodsz.

2019. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, lazák a záróizmok. Kriston intin torna!
2019. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdeztem, azt mondta elmúlik... Úgyhogy várok. :D
2019. jún. 30. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!