Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig szokott barnázni...

Hány napig szokott barnázni nektek mensi előtt és után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2021. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtte nem szokott, max pár órát, mire beinduol rendesen. A végén meg mondjuk az utolsó egy nap barnás, vagy kicsit több.
2021. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sokáig 2-5 nap. De ez nem normális. Egy nap beleférne, egyébként progeszteron hiányt jelez
2021. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem 3-4 napig barnás pöttyök csak, utána jön meg rendesen.Aztán a végén ugyan olyan lassan, barnázással múlik el. 45 éves vagyok, de már ez régóta így van. Vagy ilyen korban már ez természetes?

Gondoltam a prgeszteron hiányra, de nögyógyász semmi bajt nem talált hormonsoros vizsgálattal sem.

Egy kicsi miomát talált de pici, kezelést nem igényel.

A barátcserje vajon jót tenne ezekre?

2021. febr. 9. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy teljesen termeszetes-e. De mindenesetre egyre gyakoribb dolog, ahogy halad előre az ember a korban. Én 35 vagyok, kb. két éve tapasztalom ezt. A bevezető barnazas, ami nem olyan jó és hormon hiányra utal. A végén lévő nem probléma,
2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!