Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28án volt peteérés, együtt...

28án volt peteérés, együtt voltunk 30án 9én elkezdtem barnázni tegnap óta enyhe vérzés, teljesen más lefolyású mint szokott, a cicijeim bedurrantak, émelygek szédülök, hőm még mindig fent esélytelen a terhesség?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

28án volt az ovud, ezt biztosan tudod? és csak 30-án voltatok együtt? 28-a előtt nem?

A kiszabadult petesejt maximum 24 óráig termékenyíthető meg. de reálisabb a 12-18 óra...

2014. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kalkulátor szerint pontosan nem emlékszem 27-28-29 körül de teljesen azt érzem h terhes vagyok, ha elmúlik ez a vmi csinálok tesztet csak gondoltam megkérdem tapasztalt e vki vérzést terhesség elején, sokkal erősebb szokott lenni vérdarabokkal de most az sincs
2014. aug. 12. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha, kalkulátor... No az pont semmire se jó, hiszen nem ismeri pontosan a TE testedet. ha babát akarsz magadat figyeld!
2014. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a hődet mérd, abból lehet látni az ovu idejét. Linkeld be a görbéd!
2014. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhességi tünetek a nem várt mensi előtt nem igazán jelentkeznek.Hány naposak a ciklusaid?Késik már?

Ha késik csinálj tesztet mert ha terhes vagy és vérzel az nem jó

2014. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjött időben, csak teljesen más mint szokott első 4 napban nagyon szoktam vérezni, most 2 napig jó formán csak barnázás kevés vérrel, 3nap vérzés de kb mint a vége felé annyi, máskor vérdarabok is szoktak lenni most az se. Csak hányinger, a cicijeim feszülnek pedig csak előtte szoktak, a hasam szurkál, ezért kérdeztem h igy esélytelen e mert olvastam h van akinek terhesség elejèn is meg jön még a mensije
2014. aug. 12. 20:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt a menstruációm 2 nap barnázás és 2 nap vérzés után. Na ilyen se volt még
2014. aug. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!