Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak a jelenlegi...

Mire számítsak a jelenlegi egészségügyi helyzetben?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és még nem voltam nőgyógyásznál, mivel úgy gondoltam eddig, hogy fölöslegesen nem veszem igénybe. Édesanyámmal nincs olyan kapcsolatom, hogy az orvosi kivizsgálások menetét egyeztessem vele.

Viszont most valószínűleg az antibiotikum-kúra végett elkaptam egy hüvelyfertőzést. A tüneteim gombára utalnak, el is kezdtem használni a canestent, viszont mindeközben megjött a menzeszem és még elviselhetetlenebbek lettek a viszketések/égések.

Holnap bátorságot veszek és felhívom kisvárosunk egyetlen nőgyógyászát időpontegyeztetés céljából. Mikor fogok kapni időpontot? Mit tegyek addig? Teljesen el vagyok keseredve, eddig mindig vigyáztam magamra, de sajnos eljött ennek is az ideje. Aludni sem tudok lassan a viszketéstől.



2021. febr. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magán orvost javaslok
2021. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Én is jobban ajánlom a magánorvost.

Nem kell semmit sem tenned, ha nagyon viszket addig kenegesd canestennel.

2021. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosra +1 szavazat.

Ha nem vérzel már, a Micovag hüvelykúpot ajánlanám, míg nem jutsz el a dokihoz (a Canesten krémet én nem találtam hatásosnak). Nemrég voltam az orvosomnál, mert mióta újra fogamzásgátlót szedek, többször jelentkezett hasonló panaszom, így írt fel gyógyszert, kúpot és krémet.

2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mursi ***** válasza:
csak bp-i női magánorvost tudok ajánlani (esetleg pécsit)
2021. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!