Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jártatok először...

Hány évesen jártatok először nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Volt valamilyen gond és azzal kerültetek be vagy csak rutin vizsgálat történt?

2021. febr. 9. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Fogamzasgatlot irattam fel, meg egyben letudtam a rakszurest, kb 20 evesen. Tudom, kicsit későn... De addig nem volt ra indokom meg paraztam is. Azota nincs gond, nagyon aranyos, kedves női nogyogyaszom van.
2021. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
19 évesen a barátnőmmel. 23F
2021. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
18 évesen mentem először. Gombás fertőzés miatt, illetve ekkor veszítettem el a szüzességem.
2021. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
16 éves koromban, miután elvesztettem a szüzességem el szerettem volna menni rutin vizsgálatra, ki derült hogy fertőzésem is van.
2021. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tervezek menni...
2021. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, volt egy fertőzésem antibiotikum kúra után. Utána kb fél évvel vesztettem el a szüzességem, akkor látogattam el rákszűrésre.
2021. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 évesen fogamzásgátló és rutin vizsgálat miatt.
2021. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
16 évesen. Teljesen rendszertelen és irdatlan fájdalmas volt a vérzésem.
2021. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 évesen mert egy egy kicsit jobban fájt a hasam mikor megjött. Csak hasi ultrahangot csinált de minden ok volt. Azt mondta a doki hogy ez természetes és hogy el se kellett volna mennem ezért. Azóta nem voltam egyszer se. Most 26 vagyok. Nem is nagyon tervezek még. Egyszerűen kicsit frusztrál hogy csak ezt a nőgyógyászatot veszik ilyen szigorúan a szűrések szempontjából. Most könyörgöm a régi időkben se jártak szinte sose a nők nőgyógyászhoz, mégis egészségesek voltak, eléltek öregkorukig, meg ott vannak a természeti népek (bennszülöttek) akik nem is tudnak a modernvilágról, úgyhogy azok női is hova járnának nődokihoz? Sehova. Azok is élnek vidáman. Mindegy csak a elmondtam a véleményemet erről a nőgyógyászat üggyel kapcsolatban.
2022. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Minden szavaddal egyetértek!

2022. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!