Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt a mensim, lehet a...

Kimaradt a mensim, lehet a diéta miatt?

Figyelt kérdés

Elég kevés zsírt eszek, naponta kb 30 grammot és már csak arra tudok gondolni, hogy emiatt maradt ki a januári vérzésem. Pont újévkor kezdtem amúgy a fogyókúrát, előtte meg utoljára karácsonykor volt.


Egyébként egészségesen eszem, vízre, rostra, zöldségekre, gyümölcsökre figyelek.



2021. febr. 9. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány napot késik?
2021. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetni bármi lehet, viszont ha voltál együtt pároddal vagy valakivel akkor én inkább másra gyanakodnék
2021. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy a diéta miatt van. Mivel gondolom kevesebb kalóriát eszel vagy megvonsz magadtól tápanyagokat (pl. a szükségesnél kevesebb zsír), akkor a szervezeted ,,energiatakarékos módba" kapcsol, tehát az alapfunkcióid fognak működni, nem pont a női dolgok. Fokozatosan kell csökkenteni, mert ugy lesz biztonságos és hatásos a fogyás.
2021. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2021. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szögezzük le, hogy nem vagyok terhes. Illetve lehet, hogy én leszek a második SZŰZ Mária, de elég kevés az esély rá.


Egyesnek: már lassan két hetet késik

2021. febr. 9. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod kislányom az előtte kihúzom védekezés nem biztonságos.
2021. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát eszel egy nap? Hány éves és hány kiló vagy? Ha késik a mensid emiatt, akkor a tested nelez h ez így nem oké, emeld a kalóriabeviteledet
2021. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Késhet a diéta miatt is,vagy mert rágörcsöltél erre nagyon. Nőknél a lelki dolgok nagyon be tudnak kavarni, nekem vizsgaidőszakokban rendszeresen kimaradt/késrett a menzeszem, vagy utána maradt ki. Pl: szakdoga leadás előtt időben megjött a következő ciklus 2 hetet késett. Hát ez ilyen.
2021. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1200-1600 körül, attól függ, hogy mennyire vagyok éhes, vagy hogy mennyit mozogtam. (Azelőtt meg ennek a dupláját simán magamba nyomtam egy nap alatt) A magasságom kb.170cm. Amikor utoljára megvolt akkor kb 82 kiló voltam, ma reggel viszont 74,5 kilót mutatott a mérleg. 17 éves vagyok, és gondolom, hogy erre rájöttetek, de lány.


Nekem is most volt félévzárás, az elég húzós szokott lenni, egész napokat áttanultam... Akkor lehet, hogy ez az oka?

2021. febr. 11. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen stresszes időszak nélkül is megeshet a kimaradás, bízzunk benne, hogy legközelebb nem lesz gond. A fogyásodhoz gratulálok, én 2 éve lassan, 1 év alatt adtam le 11 kilót. Nem tartom egészségesnek a gyors fogyást, és ha azt veszed észre, hogy lelassul a folyamat, ne aggódj, teljesen normális, de 1200 kalória nagyon kevés, tanulósabb napokon ehetsz többet 1600 kalóriánál is, mert az agy sokat éget ilyenkor, én vizsgaidőszakban képtelen voltam diétázni. Te még fejlődésben vagy, nem tudom, mennyit mozogsz egy héten, de nem biztos, hogy ideális neked ennyi kalória. Ha eszel egy napon 5x, egészségesen, kerülve a cukros üdítőket, édességet, akkor nem fogsz megállni a fogyásban, de nem tudom, mi a célod. Csak ne vidd túlzásba! :) (8-as voltam)
2021. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!