Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miert van az h a...

Szerintetek miert van az h a menstruaciom mar 3 honapja 10 nappal hamarabb jon meg? Es mit kene tegyek h rendesen jojjon meg? V akinek mar volt ilyen, mijen gyogyszert szedet?

Figyelt kérdés
lehetseges h a tul sok stresz miat?
2010. aug. 16. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:

pontosan hány naponta?

igen lehet a stressztől, de az is lehet, hogy még nem állt be rendesen. Nekem ennyi idősen teljesen össze-vissza jött meg. Elmentem nőgyógyászhoz, kaptam a legkisebb hormon tartalmú fogamzásgátlót, azóta beállt ,napra pontosan 21 naponta jön meg. Már nem kell szednem a gyógyszert.

2010. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es azt elfelejtettem irni h 12 honapja van kapcsim es mar parszor lefekudtunk.meglehet h terhes vagyok?
2010. aug. 16. 20:46
 3/10 A kérdező kommentje:
es 15 naponta jon meg.
2010. aug. 16. 20:47
 4/10 A kérdező kommentje:
es nagyon sokat is voltam felfazva.
2010. aug. 16. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
ha védekeztek akkor nem. Ha megszakításos közülés van, akkor ennek mindig meg van az esélye. Nekem is kéthetente jött meg 14-15 éves koromig, aztán volt hogy elmúlt és 1 hét múlva újra megjött, és akár 2-3 hétig is megvolt. Menj el nőgyógyászhoz, ő majd segít.
2010. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de van egy kis baj h csinaljam h anyum ne jojjon ra h nem vagyok szuz, a nodokinal??
2010. aug. 17. 08:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 14 év alatt büntetendő, ha valaki lefekszik egy kislánnyal. Vagyis ha még nem múltál el 14, akkor azt büntetik, aki ugye megrontott.

Amúgy , ha elmúltál, akkor elmész egyedül a nőgyógyászatra, ő nem fogja értesíteni a szülőt, hogy a gyerkőc már nem szűz. Attól függ mennyi idős vagy?

2010. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok,es h tudnak ugy elmenni dokihoz h ha 20 km re van tolunk es h anyumek ne tudjanak rola?mert akar hany eves is lennek ok azt tartjak h adig nm szabad mig nm megyek ferjhez.
2010. aug. 17. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
20 km az nincs messze. Vonattal max. 20 perc és ott vagy. A jegy ára pedig szintén nem drága, 200-300ft között megveheted diákigazolvánnyal, de még a teljes árú sem sokkal drágább. Nem kell nekik megmondani hogy hová mész. Hívd el egy megbízható barátnődet vagy a barátod magaddal, és mond, hogy átruccantok a szomszéd városba. Így még zsebpénzt is kapsz az utazásra. Ha sztk dokihoz mész vagyis nem magánrendelésre, akkor a vizsgálatért nem kell fizetni. Miután megkaptad a gyógyszert, azt meg mondhatod a szüleidnek, hogy mit szedsz, és azt mond, hogy a rendszertelen havi gond miatt kell szedned, nem azért mert már szexuális életet élsz. De ha nem akarod őket becsapni, akkor ezzel indíts, és ettől ők még nem tudják meg, hogy már nem vagy szűz. Megmondhatod nekik nyugodtan, hogy gondok vannak a a havival, ezért mész dokihoz. Az orvos nem fogja őket értesíteni, hogy mit tapasztalt a vizsgálat során, orvosi titoktartás...ezzel ők nem foglalkoznak hidd el, egyik barátnőm is pont így volt mint te ennyi idősen, csak ő alapból gyógyszert ment iratni.
2010. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanacsot.koszi szepen mindenkinek.
2010. aug. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!