Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy előbb jön meg...

Lehetséges hogy előbb jön meg a menstruációm, mielött a gyógyszert végigszedném?

Figyelt kérdés
Tegnap is és ma is olyan rosszul voltam,azt hittem megjön.Most elmentem wc-re és barnás folyásos volt a bugyim,de még van 2 szem a gyógyszerből,vasárnap veszem be az utolsót.Ha esetleg megjön,akkor is bevegyem az utolsó két gyógyszert?Ráadásul erős hányingerek gyötőrnek mostanában mielött megjön,van erre valami gyógyszer(hányingerre)
2010. aug. 27. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű nem megfelelő a gyógyszer. menj vissza az orvosodhoz.
2010. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs ezzel a gyógyszerrel most kezdtem el szedni ez az első hónap.Utóljára 8 évvel ezelött használtam gyógyszert.Annyit írt a tájékoztató,hogy lehetnek közben pecsételő vérzések.A hányinger már a gyógyszer elött kb.2 hónapja kezdődött...mielött megjött.
2010. aug. 27. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nah. ezzel kellett volna kezdeni, hogy első hónap a gyógyszerben. akkor semmi baj nincs, de b6ot próbálj bevenni. az elvileg segít.
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első hónapban még teljesen normális,hogy előbb megjön,vagy vérzel hónap közben. Vedd be attól a gyógyszert mindenképpen!!! Nekem is volt ilyen,de beállt pár hónap alatt.
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a segítségeket,már olyan rég volt mikor szedtem gyógyszert,és már nem emlékszem hogy akkor hogy volt:-).
2010. aug. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!