Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni vérzés tapasztalato...

Szex utáni vérzés tapasztalatok? Azoknak a története és tanácsa érdekel akikkel már történt ilyen, esetleg nőgyógyász és már volt ilyennel tapasztalata.

Figyelt kérdés
Először fordult elő. Már utána néztem mitől lehet. Őszintén volt egy pont ahol úgy éreztem túl mélyre hatolt és fájt és az aktus után mikor felültem elkezdtem vérezni, nem túl sokat és még az ondóval volt keveredve ilyen rózsaszínes pirosas, lehetséges, hogy csak egy hajszálér pattanhatott el, vagy valami komolyabb bajom is lehet?

2021. febr. 15. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul. Ha csak pár csepp volt, akkor semmi gond. Ha nem ismétlődik, nincs fájdalmad, akkor vsz. csak túl hevesek voltatok.
2021. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hámsérülés is. Nálam pl méhszájseb okozta, mióta rendben van a hüvelyflórám azóta szinte sose tapasztalok vérezgetést. Persze évente megyek vizsgáltatni magam, oda kell figyelni a méhszájsebre.

Ha többször tapasztalod, érdemes megkérdezni az orvosod.

2021. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!