Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is volt már ilyen?

Másnál is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2 évig Cypromix tabit szedtem, de egy idő után nagyon hányingerem lett tőle, és az orvosom azt mondta h hagyjak egy kis szünetet, és ne szedjem.

Azóta újból előjöttek a pattiaim(ezek miatt írta fel a doki) és elkezdtem megint szedni, de olyan mintha híznék tőle, pedig eddig nem volt ilyen.


Más is tapasztalt ulyet szünet után?


febr. 15. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh nem
febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!