Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Exeltis inofolic por másnál...

Demetermark kérdése:

Exeltis inofolic por másnál is okozott bőr irritációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Párom elkezdte inni ezt a PORT, gyógyszertaros javasolta, hogy napi kettőt igyon meg. Egy hét után rájött hogy ha reggel issza meg akkor azonnal végig megy rajta.

Elkezdte étkezés után bevenni, ilyen problémát többe nem tapasztalt viszont pár nap elteltével a torzsén valamint karján apró viszkető piros foltok jelentek meg igen sűrű számban.

Más is járt már így?

Lehet rá megoldás?

Előre is köszönöm, egy aggódó vőlegény!



2020. máj. 7. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves aggódó vőlegény! Én még ugyan az Inofolic készítményt nem próbáltam, mert más gyártók inozitoljai feleannyiba kerülnek és az inozitol meg a folsav is egy adott molekula, így lényegi eltérés nincs a termékek között, csak egyik-másik ízesített, van amelyikben van folsav, van amelyikben nincs. Én a Pharmekal myo-inozitol+folsavat szedtem először, de nem szerettem az ízét, így áttértem a WTN inozitolra, ami vegytiszta inozitol, nincs benne folsav se, aroma se. Simán szedem éhgyomorra és nincs tőle semmi bajom, évek óta szedem ezeket a termékeket és nem lettem rá allergiás sem, úgyhogy én még nem jártam így. Nehéz is elképzelnem, hogy egy vitaminféleség vegytiszta állapotban problémát okozzon, de megpróbáltam utánanézni, hogy a kérdéses termékben van-e esetleg valami adalékanyag, de ilyet sem találtam. Remélem, kiderült hogy nem is az inozitol volt a ludas és helyrejön a menyasszonyod, mert ez az inozitol egy eléggé jó találmány, kár lenne lemondani róla.
2020. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!