Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okai lehetnek a barnás...

Nikilorinc kérdése:

Milyen okai lehetnek a barnás folyásnak?

Figyelt kérdés
A cikusaim változóak. Néha 23 naposak, néha 28. Ma vagyok a ciklusom 25. napján. KB egy hete volt először barna pecsételésem. Tegnap óta kicsit erősebb barna folyás, ami időnket elmulik, majd újra kezdődik. Picit görcsöl a hasam, de egyáltalán nem úgy, mintha meg akarna jönni. Felfázàs, fertőzés vagy baba...? Az előtt ilyet nem tapasztaltam.

2021. febr. 17. 07:50
 1/5 anonim válasza:
46%
Szia esetleg terhesség?
2021. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elvileg akkor szokott még ilyen lenni, beágyazódáskor
2021. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmnek minden menstruáció előtt volt, neki volt valami nagyon enyhe gombás fertőzés egyszer, utána jött ez a barnafolyás. Talán a nőgyógyászodat hívd fel, ő ismeri a tested.
2021. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet.Senki sem fogja monitoron keresztül neked diagnosztizálni.Ha gyanakszol veszel egy tesztet és kiderül.A helyedben 2-3 napot várnék a teszteléssel.
2021. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem állít fel itt senki diagnózist. Arra voltam kíváncsi, esetleg valakivel nem történt - e ilyen.
2021. febr. 17. 10:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!