Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félelem Aggódás Változni...

Félelem Aggódás Változni akarok De hogyan?

Figyelt kérdés

#félelem

Sziasztok.

27 éves nő vagyok, van egy 3 éves kisfiam, egyedül nevelem.

Most végre nyugodtságba vagyunk, boldogok vagyunk mi ketten 💙

De sajnos világ életembe féltem a betegségektől, és most még valahogy jobban.

Ha minden jó mint most is, eszembe jut hogy mivan ha lesz egy nagy betegségem, vagy hirtelen valami agyverzes, szívinfarktust...

Van aurás migrénem(látás zavar, száj, nyelv, kéz zsibbadás, beszéd zavar) ezek. Miatt még jobban félek hogy mikor jön elő, és hogy nem e lesz belőle agyvérzés.

Igazabol mióta ez az aurás migrénem. Van azóta félek ennyire, 10 éves koromtól.

Hálistennek nem sűrűn, évente vagy 2 évente 1x.

Olyan rossz mindig ebbe a félelembe élni, így nem. Is tudom igazán Meg élni a pillanatokat.

Mit lehet ez ellen tenni?

Már 15 éve is ettől féltem, így teltek a minden napok, és olyan rossz vissza gondolni, ha nem féltem volna akkor sokkal sokkal több boldog pillanatom lehetett volna.

Köszönöm ha elolvasod és segítesz 🥰



máj. 15. 21:06
 1/2 anonim válasza:
35%

Van egy olyan mondás

‘’ Azzá válsz amire gondolsz,,

Szerintem mentálisan és fizikálisan is elég erős nő lehetsz! Főleg hogy egyedűl neveled a gyermeked!!

máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológust javaslok, hátha segítene feloldani a szorongást.
máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!