Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy minden nap...

Az normális, hogy minden nap van olyan átlátszó folyásom?

Figyelt kérdés
általában átlátszó szokott lenni, közben kicsit fehér... nem szokott olyan nagyon sok lenni, de azért van.. minden nőnek szokott ilyen lenni?
2010. aug. 17. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos mennyiségű folyás normális, mert a hüvely így tisztul természetesen. Hogy ez kinél mennyi, az alkati dolog, egyénenként eltérő. Ha nagyon sok a folyás, esetleg viszket, éget stb. az fertőzésre utalhat. Nem írtad, mennyi idős vagy, élsz-e nemi életet, vagy szedsz-e fogamzásgátlót, mert ezek a dolgok is befolyásolhatják a természetes folyást. Esetleg egy nőgyógyászt nem árt felkeresni, akkor is, ha minden rendben van, célszerű néha megvizsgáltatnod magad!
2010. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, és van barátom, de mindíg használunk óvszert, fogamzásgátlót nem szedek. és nem is éget, nem is viszket..


amúgy voltam nőgyógyásznál, és akkor kiderült, hogy hüvelygombám van, írt fel kúpot és gyógyszert de utána visszamentem és megsem vizsgált megint irt fel valami mást azóta persze jobb de minimális folyásom van és nemtudom remélem elmúlhatott a fertőzés..:S vagy mit tegyek, visszamenjek megint a dokihoz?

2010. aug. 17. 12:19
 3/5 anonim válasza:
Mindenképp menj orvoshoz először is. A színtelen szagtalan folyás normális, de ha szagos, ég, viszket, több lett, mint volt, megváltozott a színe, az betegségre utal. Olyan orvoshoz ne járj, aki meg sem vizsgál és felír valamit!
2010. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ohh nekem is mindennnap rengeteg van :D mostanban kezdett csökkeni, mindennap tisztasgit hasznlok/tam


sztem majd kicsit később alábbhagy


20 évesn lány

cupp!

2010. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. aug. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!