Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó, néha fehéres folyás...

Átlátszó, néha fehéres folyás az normális?

Figyelt kérdés

hamár ennyien megkérdezik, gondoltam énis :)

főleg azért mert nekem nincs olyan hogy mensi elött vagy után, hanem mindig, elég sok,(na azért nem ázik szét a bugyim teljesen ) de már évek óta, kezeltem ilyen baktériumölő krémmel is nemrégen, de ugyanolyan maradt, szóval szerintem nem fertőzés :)


2010. okt. 17. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy szerintem nem kéne kenni semmivel, csak ph semleges intim lemosóval 1x 1 nap (este fürdéskor). Semmi bajod nincs szerintem, de ha nagyon zavar, menj el nődokihoz, az a biztos! :)
2010. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak fehér vagy átlátszó és nincs kellemetlen illata, nem viszket vagy csíp a puncid, akkor semmi baj. De ha valamire gyanakszol, akkor ne otthon kezeld magad, hanem menj orvoshoz!
2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2010. okt. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!