Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív vizeletminta, de...

Negatív vizeletminta, de csípő érzés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gyakran van hólyagurutom, sajnos hajlamos vagyok rá, ezért egyik nap mikor enyhe égető érzést éreztem pisiléskor és utána, vettem egy doboz urzinolt, mivel az korábban is hatott nekem. Ezúttal nem, úgyhogy orvoshoz mentem, de a vizeletminta és alhasi tapogatás alapján minden rendben van, semmmit nem találtak. Ezért elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta , hogy kis gyulladás van a hüvelyemben, valószínűleg valami bakteriális fertőzés, és az mehetett rá kicsit a húgycsövemre is. A rengeteg antibiotikum miatt amit már szednem kellett inkább kúpot írt fel. A hüvelyprobléma szerintem már meg is oldódott, de pisiléskor még mindig érzem, és van, hogy csak úgy napközben is. Már belefáradtam az orvoshoz rohangálásba, úgyhogy reméltem itt hátha valakinek van valami ötlete, mi ez az egész. Persze, ha ez még egy darabig így marad, úgyis elmegyek orvoshoz, csak a kórházaknál kivárhatatlan míg időpontot kapsz,és nem is foglalkoznak veled, maszekra pedig lassan már nincs pénzem. Gondoltam most várok még egy kicsit, hátha a hüvelyflóra helyreállító után megnyugszik az egész terület irritáltsága.

2021. febr. 20. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem std okozta ezeket a tüneteket. Egy évig havi kétszer jartam maszek a dokihoz, majd meguntam a sok gyógyszert és h nem múlnak a tünetek és csinaltattam STD szűrést, végül 500 Ft-ba került kikezelni azt a baktériumot amit egy évig nem sikerült felfedezni és kikezelni maganban sem...
2021. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!