Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett azért negatív a...

Lehetett azért negatív a vizeletminta, mert a vizeletminta elötti levő nap berugtam?

Figyelt kérdés

Urológián adtam le, hugyúti fertőzés végett.

És azért teszem fel a kérdést mert tünet még mindig nagyon is van.



2020. okt. 6. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. De olyan van, hogy a minta negatív de ha csinálnak tenyésztést ott már nem lesz negatív az eredmény. Nekem legalábbis volt ilyen. Azt mondták akkor baktérium mennyiséget még nem szoktak kezelni ami nekem volt de mivel 10 percenként mentem a klotyóra kaptam gyógyszert. Akinek érzékenyebb a hólyagja annak panaszokat okozhat. Kérj tenyésztést.
2020. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Volt tenyésztés is, és az is negativ lett.

Azt mondta az orvos, hogy lehet valami alergia miatt lehet égető, szúró/fájós érzés a hugycsőben.

Most ezzel sokra mentem hogy "lehet", de hallott már valaki olyat, hogy alergia miatt hugyúti fájdalma lehet valakinek?

Most ez más kérdés de megköszönöm ha valaki tud válaszolni😅

2020. okt. 6. 11:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg folytonos vizelési inger is van.
2020. okt. 6. 11:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van se allergia még nem okozta pedig sok dologra vagyok allergiás. Nem lehet hogy épp kő vagy homok megy el. Az csinálhat még ilyet.
2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2020. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Férfi
2020. okt. 6. 13:58
 7/15 A kérdező kommentje:

És igazábol hónapok óta van ez az egész.

Legtöbbször kellemetlen vizelési inger van ami nagyon zavaro tud lenni.

Orvosnál másfél hónapja voltam, mióta a vizsgálat meg a minta eredmény, volt és ajánlotta még a kisvirágú füzike teát amitől a tünetek csak enyhültek kicsikét.


Interneten meg 1 lehetséges dolgot találtam hogy mi lehet még pedig az a hugyhólyag szindróma, amire ellenszer nagyon nincs, legalábbis azt írták.


Lehet elkéne menjek még egyszer az urológiára hátha lesz valami?

2020. okt. 6. 14:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Uht csináltak?
2020. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, az is volt.
2020. okt. 6. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan egyszer 2 hónapig hogy egyfolytában pisilnem kellett

Minta negatív uh negatív. Kiránduláson az egész erdőt megjelöltem. 15 percenként kellett már a fél órás buszút kihívás volt. Aztán elmúlt....no comment. Mondjuk nekem nem csípett. Nőként valami hormonváltozásra gondoltam. Nem azedsz valami gyógyszert vagy eszel valami fűszeres csípős dolgot? Én elnéznék egy másik orulógushoz is mert tudom milyen rossu mikor mindig kell. Viszont az alkohol nem túl jó ilyenkor az is hajt meg irritáló is.

2020. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!