Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » F.ntos lenne a k.rdésem,...

F.ntos lenne a k.rdésem, mivel nagyon rossz ez az állapot, hallottatok erről a gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Nos a gyógyszer neve a qlaira, anyukám is szedi, de valahogy nem merem neki felhozni ezt a témát, mert érzékenyen veszi.

Szóval, 4 és fél éve menstruálok, de soha nem volt olyan hónap, hogy ne fájna, nem az az enyhe fájdalom, hanem az a mindjárt meghalok görcseim vannak. Ezen a héten enni sem nagyon tudok, főleg, hogy hányingerem is van, nem egyszer volt az, hogy ki is hánytam amit megettem.

Ingerült vagyok, a koncentrációm is nulla, nagyon rosszul élem meg ezeket a napokat, főleg, hogy óránként betétet cserélek, mivel állandóan tele van, vagy átázok.

Most vagyok 16 éves és már élek nemi életet is, nem pont erre a célra szeretnék használni fogamzásgátlót, mert szerintem praktikus a gumi is. De tudom, hogy anya is ezért szedi, hogy egyszerűbb legyen, mert neki is szörnyű volt minden hónapjában ez az 1 hét.

Szerintetek lehet 16 évesen szedni ezt a gyógyszert? Ajánlott ez számomra? Egyedül nem szeretnék orvoshoz menni, de előtte informálódok aztán beszélek anyával és megyek vele orvoshoz,ha az jó ötletnek bizonyul.

Előre köszönöm a válaszokat!


2021. febr. 22. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is meg kell vizsgálni, azt, hogy milyen gyógyszert kapsz, azt nem neked kell eldönteni. Szerintem 16 évesen korai ilyesmit szedni, inkább az okának kellene utánanézni.
2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja. Töle informálódj. Az pedig nagyon szomorú hogy anyáddal nem lehet beszélni ilyen alapvető dologról
2021. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell elndönteni, tudom, de erről a gyógyszerről jó tapasztok vannak eddig. Hogyan állhatnék ennek neki?
2021. febr. 22. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mivel nem te döntöd el.
2021. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem. Hogyan kezdjem? Beszélek anyummal, hogy nekem ez így rossz és jó lenne egy orvost felkeresni? Aztán mit kell csinálni az orvosnál?
2021. febr. 22. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyádat akar ki is hagyhatod ebből, ha ennyire nem lehet beszélni vele ikyen dolgokról.

Keresel neten egy nőgyógyászt. Időpontot kérsz, egyeztettek hogy mikor fogsz menstuzálni, ennek függvényében kapsz időpontot.

Beszèlgettek, elmondod mi a baj, kérdezi majd az utolso pár menszeszed dátumát. Megvizsgál.

2021. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet értetlennek tűnök, de ezeket még nem igen kérdezhettem meg senkitől, ez az oldal meg erre van...

Mit csinál amikor megvizsgál? Gondolom nem a torkomra néz le, mint a gyerek orvos...

2021. febr. 22. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem.

Beküld az ölzözőbe, alulról levetkőzöl meztelenre, felső marad rajtad.

Kisétállsz hozzá, felfekszel a székbe, majd ő mondja hogyan.

Fekszel, lábaid fent vannak. Mint egy szülőszék. Odaül eléd, felnyúl valószínűleg ujjal is meg kacsával is, ez egy fém eszköz amivel utat csinál a hüvelyben. Kenetet is vesz valószínűleg amihez egy pálcát dug fel, ez 10másodperc. Lehet ultrahangoz is. Megnyomkodja a hasad. Megkérdezi hogy védekeztek...

2021. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na ez lehet egy nagyon buta kérdés lesz, de mi van akkor ha véletlenül felizgulok és benedvesedek?

Ez volt az első gondolatom, szóval megkérdezem... 🥺

2021. febr. 22. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy be leszel szarva hogy ez lesz az utolsó gondolatod.

Egyébként ő be fog lenni sikosítóval.

2021. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!