Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Van itt olyan,...

Nyalimatyi kérdése:

Lányok/Nők! Van itt olyan, aki adna vizeletmintát? SOS kutatómunkához kell

Figyelt kérdés
Egyetemi hallgató vagyok, és egy vizsgámhoz kellene, mert eddig csak kb. 25 embertől tudtam szerezni, és itt megis állt, nem találtam más nő nemű egyéneket! Nincs már sok időm a határidőig, úgyhogy nagyon megköszönném a segítséget, mert még elég sok alanytól kell vizeletminta, illetve megis kell vizsgáljam! Valami ajándéktárggyal/pénzzel tudnék hálát adni. Vagy esetleg valami tipp, honnan tudnék szerezni? Csak annyi kritérium van még, hogy biztosan tudnom kell honnan van a minta, mert ha 1dolog nem jó, akkor bukik az egész vizsgálat! Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 26. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A nickneved nyalimatyi.

ez a teny ketsegesse teszi, hogy a kerdesed valos.

2021. febr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
adok szivesen.
2021. febr. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te kis huncut Nyalimatyi...
2021. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod bizonyítani hogy tényleg egyetemi munkához kell (neptun üzenet a tanártól vagy bármi) akkor adok szívesen
2021. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!