Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Covid miatt késhet a menstruáció?

Covid miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Előző hét szerdán lettem rosszul hétvégén kiderült, hogy covidos vagyok. Ma kellene megjönnie de se híre se hamva....

Neocitránt, erzes C és 4000es D vitamint szedek egy hete. Késhet a covid és a neocitrán miatt a menstruációm?

25/N


2021. febr. 27. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de nem sokat. Fajdalomcsillapitoktol is keshet, baratnom igy jart pl.
2021. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagy dózisú C vitamin is belenyúlhat a ciklusába
2021. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Hajhullás, menzesz késés, tünetmentes szívizom gyulladás, agyhártya támadás, spermiumszám csökkenés, ezek az eddig biztosra felderített hatásai, a hosszútávúakat azok majd csak ezután tudhatja az emberiség.
2021. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Remek, koszonom :)
2021. febr. 27. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, bármilyen fertőzéstől késhet, a covid meg sajnos elég rendesen megterheli a szervezetet.

Jobbulást!

2021. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ízlés - szaglás 6 napja oda többit nem is részletezem...😑

2021. febr. 27. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy tudtad összeszedni? Nem nehéz, de nem értem, hogy amikor jelenleg vírus van, miért nincs az emberen folyamatosan orrán-száján maszk, ha elhagyja a házat. Emberekkel addig nem beszélünk, amíg tart ez a vírus, csak ha ő is maszkban van.
2021. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Munkahelyen sikerült.
2021. febr. 28. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyógyulj akkor fel hamar. Mit dolgozol? Főnököd nem biztosít maszkot?
2021. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyetemen dolgozok adminisztrációs munka, de biztosít mindent a tesztet is ők intézték de az adott kolléga tünetmentesen hozta be hozzánk a vírust... de már jobban vagyok, sőt a mensire visszatérve barnázok így hátha 1-2 nap és megjön.

2021. márc. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!