Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés után normális ez?

Rákszűrés után normális ez?

Figyelt kérdés

Peteéréskor mentem el a nőgyógyászati rákszűrésre. Valami oknál fogva nekem a peteérés mindig fájdalommal jár általában egy ilyen 4,5,6napig tart ez a fájdalom. Ilyenkor érzem hogy görcsöl egy picit az alhasam nem annyira fáj de elég kellemetlen érzés. Mióta hazajöttem a rákszűrésről érzem hogy még jobban fáj az alhasam vérzésem nem volt a vizsgálat után és most sem.

Szerintetek ez mennyire normális?



2021. márc. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erzekeny vagy ovulaciokor, beleferhet. Csak el kell mulnia.

Nekem fajdalomcsillapito kell neha, a vegbelembe sugarzik egy kesszuras-szeru fajdalom, evtizedek ota.

2021. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most vettem be fájdalomcsillapítót úgy érzem hogy most tűrhető. Egyébként nekem is így van hogy teljesen kisugárzik a végbelembe a fájdalom. Vannak hónapok amikor jobban megérzem van amikor kevésbé.Viszont már lassan két és fél éve próbálkozunk a babával de sajnos nem akar összejönni ezért most szeretném elkezdeni a kivizsgálásokat ezért is mentem el a rákszűrésre bár ebben a vírus helyzetben nem tudom hogy mit sikerül intéznem
2021. márc. 1. 20:45
 3/3 Editke87 válasza:
Nem akarok senkit rèmisztgetni de nekem is ilyen túneteim voltak. Èvekig jàrtam dokihoz mindenki azt mondta semmi bajom. Majd egy nap folyadèkot talàltak a hasúregembe, lett egy laparoszkopiàs mútètem. A petefèszkeim ès mèhem óssze vissza voltak, nem a helyúkón, tele hegekkel ósszenóvèsekkel. Mèg mindig nem tudjàk mi volt a baj. Talàn egy nagyon fiatalkori gyulladàsos betegsèg aminek se hire se ham a. Talàltak eldugult petevezetót is tele cisztàkkal amit àtfulytak kissebb nagyobb sikerrel. Sajnos azóta sem jón óssze a baba. 33 vagyok. Figyeljètek a ciklusotokat, bàrmi ami furcsa ès menjetek el dokihoz akinek nagyon jó ultrahangja van. Nem jàtèk.
2021. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!