Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV szemölcs kezelése tippek?

HPV szemölcs kezelése tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz, addigis hátha tud valaki mondani valamit előljáróban, aki járt már úgy, mint én. Fél éve vagyok együtt a párommal, 19 éves vagyok, ő 25. Sajnos kiderült, hogy HPV-s, a nemi szerve felett szemölcsök jelentek meg. Azóta nem szexeltünk, viszont sajnos rajtam is kijöttek kis pöttyök a hüvelyemben. Az lenne a kérdésem, hogy mivel ott nem lehet ecsetelni, mit fog adni/csinálni a nőgyógyász? Esetleg van valami kúp rá? Csinál majd HPV tesztet is? Akinek volt ilyen problémája kérem írja le, hogy oldotta meg.


És még valami... a páromnak nem nagyon használ semmi.. condyline, aldara krém, immunerősítő, fagyasztások nem segítenek. Eltüntetik, de jön ki újabb és újabb szemölcs. A szexuális életünk romokban, a párom lelki beteg emiatt, megkeseríti a mindennapjainkat már 2 hónapja.:( Félek, hogy mi lesz így velünk. Kérlek titeket, mondjatok valami nyugtatót! Köszönjük szépen!



2021. márc. 2. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt egy viszonylag nagyobb szemölcs az ujjamon jó rég óta, pitypang fehér levével kentem, úgy 2 hét alatt lehozta és hűlt helye van, mintha nem is lett volna ott és nem is nőtt ki újra. Nem sokára lehet találni kertben/réten pitypangot, próbáld meg azzal.
2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A hüvelyébe kenje 1#?😂😂
2021. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a párja a nemi szervére.
2021. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Forrasztópáka. Komolyan. Én 1,5 éve kiégettem, ami a szeméremtájékomon nőtt (igaz a páka hegye egyszer véletlenül hozzáért a farkamhoz, "életre szóló" nyomot okozva..). Na, azóta nincs ilyen problémám. Próba-szerencse
2021. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy ismerősömnek volt, én mentem vele nőgyógyászhoz. Kivágta őket, majd összevarta. Két hétig nem lehet szexelni, és majd megint lesz szűrés. Addig szex csak óvszerrel ajánlott, hogy ne fertőzzék vissza egymást.
2021. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit későn válaszolok, én az sztk-s nőgyógyásznál nyaltam be, pedig még szűz vagyok. Nekem is a hüvelyemben jött ki, elmentem magánba, leecsetelte a nőgyógyász. Nem kívánom senkinek az érzést.
2021. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!