Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzéstől előfordulh...

Húgyúti fertőzéstől előfordulhat hogy a hasam kodoborodik, puffadt, és mintha belülről nyomna?

Figyelt kérdés

Visszatérő húgyúti fertőzések van február eleje óta, nőgyógyászati fertőzéssel kombinálva ami már elmúlt. Úgy érzem kezd visszatérni megint a húgyúti fertőzés már szedem a monuralt viszont a hasam alja így kifelé áll és olyan érzés mintha nyomná valami belülről. Tapasztalt már valaki ilyet? Lehetséges húgyúti fertőzéstől?


(Fogytam az utóbbi időben de ilyen hasam előtte se volt)



2021. márc. 3. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges
Nem az, kizárt
Biztosan az okozza
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is visszaestem a felfázásba múlthéten, aztán az alhasam nyomásra úgy fájt, mint amikor televan az ember, de visszatartja a vizelést. Azóta felgyógyultam, megint elmúlt.
2021. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nagyobb is volt a hasad mint szokott lenni?
2021. márc. 3. 13:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg nem faj csak nyom, és a felfazasos tüneteim is enyhék (gyakran WC-re járás és mégsem tudok néha megfelelő mennyiséget pisilni).
2021. márc. 3. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk nekem befele horpad középen a hasam, de két oldalt nagyobb, duzzadtabb volt. A gyakori vizelési inger volt nekem is a tünet, kevés mennyiségű vizelettel.
2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!