Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba mennyi idő után...

Hüvelygomba mennyi idő után okozhat komolyabb problémát (pl. petevezető elzáródás)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem az én hibámból már 1 hónapja vizsgálgattak mire most rájöttek, hogy Candidás vagyok (közben kaptam azért gyulladáscsökkentő kúpot). Viszont most is kifogott egy olyan gyógyszert az orvos, amit egy héten belül tudnak beszerezni. Ennyi idő lehet döntő? Vagy a komoly probléma kialakulása több idő kérdése? Sajnos nem tudok mihez kezdeni... Illetve az lenne a kérdésem, hogy a párommal a hétvégén lesz az évfordulónk, egy-két pohár alkoholos ital nagyon ront a tüneteken? Nagyobb esélyem van a komoly problémára? Ha jövőhéten megkapom a gyógyszert, és utoljára pénteken ittam, ugyanúgy hatni fog?

26N



2021. márc. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi ido alatt meg ilyen komoly problemad nem lesz tole. Szedj probiotikumot, minden alsonemudet mosd ki z0 fokon vagy hasznalj fertotlenito oblitot. A fertolenito oblito most mehetne minden ruhadhoz, torolkozodhoz, agynemudhoz. Probalj kevesebb cukrot es szenhidratot enni amig nem jossz helyre. Utana hasznalj huvelyflora helyreallitot. A furdot is wct is fertotlenitsd valamit a aparodat is kezelni kell.
2021. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!