Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi izomláz, petefészek...

Alhasi izomláz, petefészek gyulladás ilyen?

Figyelt kérdés
Megfáztam nagyon erős szárazköhögésem volt. Lassan 1 hete kezdődött. Kedd reggel izomlázszerű fájdalommal keltem az alhasamban. Először mindkét oldalt éreztem, de a bal oldalon kevésbé. Azt hittem, hogy azért, mert egy egy köhögőroham során az alhasamat (ami amúgy is edzetlen) behúzom. Mostanra köhögés során nem fáj ott (péntek reggel), viszont, ha megnyomogatom az alhasam még mindig van ez a fájdalom. Próbáltam kitapintani, olyan mintha kicsi göbök is lennének, de lehet már csak bebeszélem magamba. Ilyen lenne a petefészek gyulladás? Arra gyanakszom, hogy az. Múlt hónapban folyásom is volt, fehér, krémes+görcsölésre hasonlító fájdalom petefészek tájékon. Erre igaz vizsgálat nélkül az orvostól kaptam Canesten Gyno 100mg hüvelytablettat, valamint egy külsőleg használatos krémet. Már az első hüvelytablettás este után nem fájt semmim, de persze végig szedtem. Nagyon aggódom. Tudom, hogy megkellett volna vizsgálni. De ez van. Sajnos jobb orvoshoz nem tudok menni. Magánra nincs pénzem.

2018. márc. 31. 02:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve arra gondoltam, hogy veszek canesten combi unot esetleg szombaton. Hatha hat, es jobb lesz az unnepek alatt.
2018. márc. 31. 02:06
 2/2 anonim válasza:
Ugyanez jelenleg a problémán. Mi történt, mi lett ? Elmúlt magától a hasfájás?
2021. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!