Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz nő vagyok. Szerintetek...

Paula12 kérdése:

Szűz nő vagyok. Szerintetek felkereshetek egy idegen (magánpraxis) nőgyógyászt azzal, hogy igazolja le a szüzességem?

Figyelt kérdés

Még sose voltam nőgyógyásznál és félek.

2. Tudtok ajánlani egy kedves nő nőgyogyászt Budapesten?

3. Ez is kb. 20 ezerbe fog fájni?

Köszi előre is!

29/L



2021. márc. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Szeretnék nyilvánosság előtt férjet keresni magamnak. 30 évesen úgy érzem, rajtam csak az segít. Szerintem nem vagyok rossz bőr, jó pár évet le is tagadhatok. A papír kell, hisz senki nem fog nekem ennyi idősen hinni. Ha nem foglalkozik velem a média, pedig jön a 2/20-as ötlete, amit jelenleg még nem szeretnék. Szóval mindenképp kell.
2021. márc. 7. 01:48
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

21

Az a baj, hogy a szuzhartya nagyon konnyen atszakad, akar emelestol, guggolastol, sporttol, a maszturbaciorol nem is beszelve. Sok szerencset azert! :)

2021. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát én sokat sportolok, gyerekkorom óta. Olykor napi több órát is. Akkor még megoldás lehetne a hazugságvizsgálat. Amúgy minden szempontból érintetlen vagyok - 15/16-os válaszadók.
2021. márc. 7. 01:56
 24/49 anonim ***** válasza:
56%
Es van esetleg konkret elvarasod a ferjedet illetoen? Anyagiakra gondolok.
2021. márc. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Igen. Az anyagiak nem mérvadók. A kritériumokat átgondoltam, de ugye, ha ismert embert is keresek, ott a pénz és ismertség ált. kéz a kézben jár, így érhet ilyen vád. Elképzeléseim:

- sportoló

- arisztokrata származású

- szűz fiú, de szakmailag legyen motivált, nem kell vagyonosnak lennie

- szakmailag kimagasló alkotó teljesítménynyel bíró


Szóval vmelyik + tetsszen. Olyan első látásra szerelem. Az is megvan, milyen bemutatkozást kérek. Szeretném hallani a hangját, látni a mosolyát, és egy csinos ing-nadrág kombó.

2021. márc. 7. 03:04
 26/49 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek a nyilvánosság előtt keress párt 🤞🙏
2021. márc. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
48%
Hát,megnéznélek.🙂
2021. márc. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
21: és szerinted az vonzó tulajdonság egy mai 30-as pasinak, hogy te szűz vagy...??? Szerintem inkább riasztó. :-DDDDD
2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
97%
Hajrá, mostantól nézni fogom a Fókuszt, meg a hasonló bulvárműsorokat! Nagyon kíváncsi lettem rád! :-DDDDD
2021. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

29 Köszi, aranyos vagy! :) Anna vagyok, úgy megismertek. Nem tudom, foglalkoznának-e velem a csatornán.

28 Úgy olvastam, rengeteg férfit vonz az első varázsa, a tisztaság, főleg, ha tényleg kb 22-nek is nézek ki s jó alakom van. Másrészt nincs korhoz kötve a célcsoportom, elég a kritérium szerintem. XD Szóval 20-as pasik is jöhetnek❤. (Szűz fiút is elfogadok - írtam, nyilván nincs karrierje, pénze, de nem gond).

De jó, kedves nőgyógyászt még nem javasolt senki!

2021. márc. 7. 11:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!