Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy idegen helyen...

Normális, hogy idegen helyen nem igazán tudok kakilni? Akárhányszor, ismerősöknél jön rám vagy vendégségben szorongást okoz.

Figyelt kérdés
Egyszerűen kínosnak érzem ha meghallják, megérzik vagy csak szimplán abból sejtik, hogy bent töltök egy kicsit több időt mint egyébként. A barátomnál is nehézséget okoz bár ott már megoldom, de nagyon nehezen és izgulva.

2020. máj. 13. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tobbseg igy van ezzel. En sem szivesen megyek el masnal wcre, ha nagy dolgom lenne. Ahogy idosodsz, majd egyre kevesbe fog erdekelni, mert mindenki lazabban fogja kezelni, hiszen ez amugy is termeszetes dolog.
2020. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, normális

Én is pont igy vagyok :D viccesnek tűnik meg ciki róla beszélni, de elég sok gondot okoz sajnos. Én mikor elkezdtem koliba lakni ott sem tudtam. Volt olyan is (szégyen, nem szégyen) hogy egy hétig nem birtam Wc-zni. Nem értem énsem miért van ez nagyon kellemetlen.

2020. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki megküzd ezzel, hidd el nem vagy vele egyedül! A szükség pedig nagy úr, úgyhogy egy idő után el fogod engedni a félelmet.
2020. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mindenki szokott kakilni.


Szerintem akkor oldódik ez a szorongás, ha valakikkel tényleg több időt töltesz és látod, ők is elmennek napi 1x kakilni, és nekik ez természetes. Egy idő után neked is azzá válik. :)

2020. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ismerős. Sőt, néha még akkor is zavar, ha itthon hallják a többiek. Állítólag az pszichésen is fontos, hogy ellazultan tudjunk ilyen dolgot végezni, ahhoz meg az kell, hogy ne izguljunk azon, hogy "jajj, csak meg ne hallják".

Szóval, én azt szeretem, mikor egyedül vagyok itthon, és akkor tudom megoldani ezt a feladatot. :D

2020. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kakit ne tartogasd. Ugyanúgy a pisit se. Nincs ebben semmi. Természetes dolog. Hidd el hogy senki sem fog azzal foglalkozni hogy miért voltál 2 perccel tovább wc-n vagy hogy befújsz utána. Hallani meg senki sem hallja de van rá egy jó praktika, előtte tegyél egy kis wc papírt a wc-be és nem hallatszik amikor belepottyan.

Inkább azzal hívod fel magadra a figyelmet hogy szorongsz emiatt.

2020. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon nehezen tudok kakilni itthon is mert az emésztésemmel van valami gond, de egyszer a barátnőméknél jött rám a hasmenés társas közben és legalább 3x kimentem, nagyon gáz volt. Próbáltam sietni, szerencsére azt hitték, hogy csak pisilek.
2020. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gublug ***** válasza:
51%

Szia. Beleestem egy ilyen személy csapdájába. Édes volt a mosolya, és elcsavarta a fejemet, és mindenki másét is, de igazából senkivel sem kezdett komolyan.

Ennek a típusnak az a lényege, hogy csak a figyelem kell lenni. Szeret a figyelem központjában lenni. Az ilyen típus felszínes és sekélyes.

2022. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gublug ***** válasza:
Úristen! Elnézést, a 8-as vagyok! Eltévesztettem a válaszadás helyét! Nem direkt! Nem ide akartam ezt írni!
2022. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!