Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tüneteitek vannak/volta...

Milyen tüneteitek vannak/voltak pajzsmirigy alulműködésnél? Mekkora TSH szintnél jelentkeztek a tünetek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam 3,8nal már durván jelentkeztek.

Az endokrinológus szerint hiába van ertekhataron belül, gyereknemzes előtt álló fiatal nőknek 1-2kozott a normális.


Nálam az elhizason keresztül a pánikolason át a szorosodesig minden tünet kijött.


Szedek rá 50mg euthyroxot, azóta a legtöbb tunetem elmúlt.

2021. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 5 volt, de semmi tünet. Csak egy kiugrás lehetett, mert egy hónap alatt lement kettő alá magától. Lehet hogy a tünetek attól is függnek, milyen hosszan áll fenn a mgas tsh (?)
2021. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most 2,5-ös TSH-ra kaptam gyógyszert. Az utóbbi években 2 és 5 között ugrált, de sosem kaptam rá semmit, mondván, hogy értékhatáron belül, vagy csak minimálisan vagyok kijjebb. Holott mindig is voltak tüneteim, fáradékonyság, lehangoltság, folyamatos hidegérzet, elhúzódó vérzések, stb.
2021. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki meghízott a betegség alatt, kezelés hatására lementek a fölösleges kilók?
2022. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!