Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim területen használt...

Intim területen használt teafaolaj tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretem a teafa olajat, nálunk mindenre használandó (korpa ellen, pattanás ellen, szemölcs ellen, takarításnál, rovarok ellen, ekcémára és egyéb bőrproblémára, valamint mosáshoz és megelőzés céljából fehérneműbe is szoktam cseppenteni)

A kérdésem az lenne, hogy van-e aki belsőleg is használta már? Milyen arányban? Higítva vagy higítatlanul? Menniy időn keresztül? Sajnos mostanában nem figyeltem oda a megelőzésre. Nem kérek menj orvoshoz típusú kommenteket. A fél életemet orvosnál töltöm, nem tudtok olyan gyógyszert írni sem gombára, sem baktériumra, amit ne használtam volna. A természetes gyógymódok is jórészt megvoltak.



2021. márc. 10. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kívülre tettem, meg par cseppet a tiszti betetre, rettenetesen csípett, es nem lett jobb tole, plusz kiszaritott. Higitatlanul szerintem felejtsd el.

A gombás fertozesek sokszor pszichoszomatikusak, ha mindent próbáltál, es semmi se hasznalt, érdemes lehet lelektani sikon is korulnezni.

Sok sikert!

2021. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam ezzel, orvostól-orvosig még diagnózis se volt mi okozza a szörnyű viszketést égő érzést. Semmit se mutattak ki, higiénikus vagyok, túlzásba se vittem. Végul kipróbltam a Dr. Juice ezustkolloidot ezt ittam kúraszerűen és ledöbbentem hogy kb pár nap alatt elmúlt az azóta menzesztől-menzeszig tartó, évek óta fennálló irritáció. Megkeserítette a szerelmi életunket is. Utána teljesen abba is hagyhattam, csak évente kell megismételni. És nem mellesleg nagyon jó immunerősítő is! Úgyhogy én szívből ajánlom, hogy próbáld ki az ezustkolloidot.
2021. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, de hogy válaszoljak a kérdésre is, én nem javaslom intim tájékra a teafaolajat, nagyon erős, irritáló, félő hogy kimarja a nyálkahártyát. Volt hogy kipróbáltam a joghurtos borzalmat :D abba kellett pár csepp teafaolaj, hát még úgy is égetett.
2021. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 10. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem próbálnám ki a helyedben még hígítva sem.Szanaszét marná a nyálkahártyádat szóval több lenne a kár mint a haszon.Helyreállítani sem 1 hét volna
2021. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teafaolajat nem szabad ilyen helyen használni, bőrön is csak higítva,belsőleg sem.
2021. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én többször is alkalmaztam hígítatlanul a hüvelyemben, amikor hüvelygombám volt. Semmi bajom nem lett, és használt. Tettem pár cseppet az ujjamra, és belül alaposan szétkentem. Csak ajánlani tudom. Semmi bajod nem lesz.
2021. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ne ijedj meg, ha kicsit csíp, az normális. Magas gombaölő hatása van.
2021. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea+ 1-2 csepp teafaolaj az irrigátorba.
2021. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom. Hasznàlom higítatlanul bőrre és sebre és tudom kicsit csíp de tényleg használ. Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!