Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teafaolaj szemölcsre, majd ez...

Teafaolaj szemölcsre, majd ez leragasztva, mennyire hatásosan tünteti el a szemölcsöt? Valakinek bevált? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem a humor rovat
2019. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Menj be egy dm-be és négy-öt valóban hatásos szert fogsz találni. A legjobb szerintem a Wartner.
2019. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Véleményezzük, de senki sem próbálta. Elvből működnie kellene. Próbáld ki, semmi bajod nem lesz.
2019. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ma próbáltam először, váltózás ha lesz, megirom:)

Egyébként régebbi blogon, fórumokon dicsérték, és hasznosnak írták rengetegen. Fura,hogy itt egy megerősítés sem érkezett még.

2019. szept. 7. 21:44
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
46%
Elvileg jó rá, de nem mindegy milyen olajat használsz, erre csak a 100%-os higítatlan jó, a többi nem igazán ér semmit. Nekem nem vált be, de keverheted levendulával, tömjénnel is.
2019. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tegnap délután, és este bekentem, leragasztottam.. most szemmel láthatóan kisebb, kevésbé dudorodik ki, mint eddig. Szerintem egy hétig próbálkozom ezzel a "kezeléssel". Le kell esnoe, vagy "felszívódik" vagy mi fog történni? :)
2019. szept. 8. 09:26
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez jó kérdés, nem tudom mi lesz a végeredmény, mindenesetre engem érdekelne. Egy hát után írhatnál akár priviben is, hogy mi lett a vége.
2019. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, írok, meg szerintem ide is,hátha idővel mas is rátalál a kerdesre :)
2019. szept. 8. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teafaolajat nem próbáltam, de a vérehulló fecskefűvel kiirtottam a férjem szemölcseit is, meg a magamét is.
2019. szept. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos az enyémek nem tűntek el,de jóval kisebb lett. Ha folytatnám a kezelést, lehet hogy eltűnne, de most egy hét után abbahagytam
2019. szept. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!