Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeim mièrt jártok inkább...

Hölgyeim mièrt jártok inkább fèrfi nőgyógyászhoz, mint nőkhöz? Azt gondolnám logikusnak, hogy egy nő sokkal jobban èrti a női test működèsèt, ráadasul sokmindent meg is tapasztalt. Én nemrèg voltam urológusnál és eszembe sem jutott nőhöz menni..

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 12:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

mivel egy férfi nyilván jobban megérti a prosztatproblémám. Hiába lenne nyilván kellemesebb egy fiatal nő èrintèse...


34 F

2021. márc. 10. 12:57
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert a női orvosommal nem voltam megelégedve emiatt váltottam egy férfira, ő teljesen megfelelő nekem szóval maradtam nála
2021. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de ha nem vagy nő, ne dönts el helyettünk semmit, hogy ki mit tud jobban.

Mellesleg ez nem is igaz, mert ugyanazt tanulják az orvosin. Te sem tudod jobban, hogy működik a tested csak azért, mert férfi vagy, tanulnod kell róla, ha ismerni akarod.


Nekem egyébként nem számít az orvos neme, az első nő volt, de semmi baj nem volt vele, költözés miatt kerültem férfi dokihoz (akire szintén nincs panaszom). De sokaktól hallottam már, hogy a nők durvábban bántak velük, mert hát “kibírja, ennyi nekem se fáj”. Volt doktornő, aki ezt nyíltan meg is mondta, mikor a páciens rákérdezett, hogy lehetne-e finomabban, mert nagyon fáj neki.

2021. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Több a férfi nőgyógyász, ezért nagyobb a választék, én soha nem a nemét nézem egy orvosnak, hanem , hogy jó-e.
2021. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Néha nem lehet választani. Nekem küldtek szűrésre időpontot, de nem tudtam, hogy kihez megyek. Illetve volt olyan, hogy foglaltam számomra szimpatikus dokihoz, de továbbküldött, mert polipot talált. Oda már nem tudtam foglani, jött a kórházból az időpont és pont. Jó ha nagyon akartam volna hisztizhetem volna másikért, de így is néha hónapok telnek el a beutaló után, hogy kapunk időpontot. Egyébként meg engem az érdekel, hogy szakember legyen, és csak azért, mert valaki nő még nem lesz szakember.
2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#3

Nem döntök el semmit, csak logikusnak tűnt, hogy a saját testèt jobban ismeri egy orvos (is), mint amiről csak tanult.

Például èn tudom milyen èrzès (laikuskènt is) egy prosztatagyulladás, de soha nem fogom tudni milyen èrzès a szülés ès ez szerintem fordítva is így van.

2021. márc. 10. 13:09
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet sokkal jobb orvos egy férfi mint egy nő. Elsősorban a tudása számít. De én is igyekszem inkább nőhöz menni.
2021. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Hiába lenne nyilván kellemesebb egy fiatal nő èrintèse..

34 F"


Elég gáz, ha valaki 34 évesen azt gondolja, hogy kellemesebb, ha egy nő turkál a seqqe lukában, mint egy férfi...


"de soha nem fogom tudni milyen èrzès a szülés"


Egyrészt egy nőgyógyász munkájának csak kis része a szülés, másrészt a te logikád mentén pl fogorvos csak az legyen, akinek húzták már a fogát, onkológus meg az, akinek volt daganatos betegsége?

2021. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Kizárólag nő! Közülük is lehet választani,nem csak egy van belőle.
2021. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

Az en idomben illetve varosomban nem is volt egyaltalan no nogyogyasz, csak ferfi. Az elso egy oreg papa volt, kinszenvedes volt, amit okozott. Aztan megismertem a jelenlegi nogyogyaszom, valahogy annyira normalis doki, hogy nem okozott gondot nala soha egy vizsgalat sem. Vizsgalat elott es utan is mindig elbeszelgetett velem, minden kerdesemre valaszolt es emailben is barmikor irhattam neki, valaszolt. (maganorvos termeszetesen).

Egyszer viszont sajnos nem volt penzem elmenni a maganorvosomhoz, igy elmentem egy SZTK-ban. Na ott no volt a nogyogyasz es undorito barom volt. Hulyesegeket mondott, lehulyezett, hiaba ismertettem a kortortenetemrol. Majd a vizsgalat! Szadista budos k*rva volt, akkora fajdalmat okozott, mint meg soha senki. Mentalisan es fizikalisan is kikeszitett, SOHA TOBBET NOHOZ nem megyek.


Amugy is homofob vagyok, belem ne turkaljon no.

2021. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!