Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeim mièrt jártok inkább...

Hölgyeim mièrt jártok inkább fèrfi nőgyógyászhoz, mint nőkhöz? Azt gondolnám logikusnak, hogy egy nő sokkal jobban èrti a női test működèsèt, ráadasul sokmindent meg is tapasztalt. Én nemrèg voltam urológusnál és eszembe sem jutott nőhöz menni..

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 12:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Amugy is homofob vagyok, belem ne turkaljon no"


Ezt már sok nőtől hallottam, de ezt sem igazán értem. Ha "csak" egy orvos, akkor mièrt baj, ha nő az illető?

2021. márc. 10. 13:22
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Homofóbia nem menni ugyanolyan nemű orvoshoz, nekem kicsit perverz, nekem eszembe nem jut ilyesmi, hogy rágerjedjek az orvosra amikor turkál.
2021. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Közülük is lehet választani,nem csak egy van belőle."


Nem mindenki él Pest és vonzáskörzetében. Ahol pl én élek, ott a megyei kórházban pár éve van egy nő. Előtte csak férfiak voltak.

2021. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, ahol most vagyok (kisváros) itt magánban sincs nő, nem csak TB-sen.
2021. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer voltam nőnél... soha többé.


Olyan durván nem vizsgáltak meg soha, mint ő (ráadásul három napig véreztem utána, ami addig nem fordult elő).

Mikor rászóltam, akkor meg: "ne panaszkodjak már, ő is nő, tudja, mit érzek".

Hát, any..d.

2021. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért, mert van szívem, még nem értek a kardiológiához, ahogy az agysebészethez sem, csak mert van agyam. Ugyanez igaz a nőgyógyászatra is. Csak mert van hüvelyem meg méhem, nem hiszem, hogy jobb nőgyógyász tudnék lenni, mint egy férfi. Sőt, szerintem pont azért a férfiak jobbak ebben, mert gyengédebbek a nőkkel, mint más nők a nőkkel.
2021. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16

Azèrt èrdekes amit írsz, mert férfikènt azt hinnèm, pont a nők gyengèdebbek. A nőket azonositjuk inkább azzal mi pasik, hogy törődőek, gondoskodóak, gyengèdek.


Másrészt èn egy fèrfi urológusban jobban bízom, mert könnyebb is elmondani a problèmákat, másrészt jobban átèrzi a helyzetem fèrfiként.

2021. márc. 10. 14:57
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor menj férfi urológushoz, a nődoki téma meg marad nőknek..
2021. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs is női nőgyógyász, szóval nem opció, hogy nőhöz megyek.
2021. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
#17 a nők egymással nem épp gyengédek, mert rivalizálnak :D
2021. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!