Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy ez mi?

Terhes vagyok vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Szoval 3napja kesik,a baratommal egyszer csinaltuk az elmult honapban ovszer nelkul es akkor is mikor jott az elovaladekja egybol kihuzta.

Mensi elott mindig faj a derekam,neha beszur a hasam meg MINDIG megy a hasam.

Most ezek megvoltak meg minden,de nem jott meg.

Elobb neztem es ilyen barnas veres volt a tisztasagi betet,utana pisiles utan vilagosszinu volt a "mensim" ez mitol lehet?

Terhesseg jele is lehet?:(


2021. márc. 10. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha aggódsz csinálj tesztet. Bár nem valószínű a leírtak szerint, de nem lehetetlen.
2021. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attol meg hogy kihuzta amikor SZERINTE elovaladek jott, siman lehet hogy volt ami bement. ha nem szeretitek a gumit miert nem iratsz gyogyszert ? aztan meg ide irogatsz hogy hogy mondd el a szuleidnek hogy terhes vagy, mint a tobbi 10405069291 kislany ezen az oldalon
2021. márc. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a barnazas menstruacio idejen alacsonyabb hormonszintnel szokott lenni. Fiatal lanyoknal elso par evben gyakori, de noknel is elofordul. Terhessegi teszt mondjuk kene, meg mondjuk vedekezes.
2021. márc. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!