Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » *Hello * Borotválkozás...

*Hello * Borotválkozás után csíp ahol le borotváltam. * Valaki esetleg tudrá mondani tanácsokat addni mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Arcszesz jó minden borotvált bőrfelületre. De biztos van valami spéci kence-fice is rá, mint minden női nyavalyára.
2021. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neogranormon vagy Bepanthen.
2021. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1/3 ma 19:15


Nem kapsz semmit, ezt beszippantottad!

2021. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arcszesz.
2021. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Forever Gentleman's Pride nevű arctej. A legjobb. 20 éve csak ezt használom a borotvált felületekre.
2022. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sima borotvát használj, hanem elektromosat, vagy valami hasonló szőreltávolítót. Nekem így sosem csípett még. Mondjuk én férfi vagyok, de szerintem ez nem számít sokat. Egy eldobhatós, életlen borotva nem túl ideális, azzal borotválkozva én is éreztem, hogy ég az arcom. Az arcszesz jó volt rá. De jobb elkerülni inkább ezt, egy jobb borotvával.
2022. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!