Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani érzékeny bőrre...

Tudtok mondani érzékeny bőrre jó hidratáló krémet, borotválkozás utáni balzsamot, borotvahabot? Amitől 100% nem fog kipattogni a bőröm.

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Használj gyógykrémet: körömvirágkrém, dermazin, sudocream

Én utóbbi időkben a dermazinra szavazok. Neogranormon ha férfi vagy arcra elég zavaró lehet, de a legjobb hámosító.

2016. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nem krém, hisz ez egy folyékony állagú kozmetikum, de én nagyon ajánlom az Aloe first-öt. Egy csodaszer, bármire jó..pl.: fájó torokra, pattanásra, sebre, égése sérülésre, hegekre, hajhullásra. Nagyon jó bőrnyugtató, ezért biztosan nem fog kipattogni a bőröd, ha ezzel bekened borotválás után. Gyógyszertárban tudod beszerezni nagyjából 5-6000 ft-ért a nagy kiszerelést.
2016. aug. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nivea,érzékeny bőrre.
2016. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aloe vera gél. 1200 ft drogériában és sokáig elég. Nekem borsónyi elég az egész arcomra, minden nap ezzel kenem este. Ezenkívül borotválás után használom, soha semmim nem pattog ki azóta.
2016. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ki fogom próbálni őket. Még írhattok többet is ha tudtok mondani még.
2016. aug. 8. 16:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Az aloe vera-nak melyik a doboza?
2016. aug. 8. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, az enyém ilyen: [link]


Egy dobozt kb. fél évig használok (arcra és kézre mindennap, lábra, intim részre hetente, de kenem napégésre és bármilyen irritációra is.)

2016. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megyek holnap megveszem.
2016. aug. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!